Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez? Ha lát fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Ha lát fiú ismerőst rögtön szexis dolgokat csinál a párom.

Figyelt kérdés
Úgy értem elkezdi fogdosni nyilvánosan a péniszem a gatyámon keresztül, tehát simogatni vagy nagyon csókolni kezd. Múltkor volt egy flakonos ásványvíz a kezében jött 2 régi ismerőse 2 gyerek és ott álltak várták a buszt közben a padon néztek minket miközben barátnőm elkezdi mozgatni a kezét a flakonon, mintha verné a farkam. Utána mondta, hogy leszoplak ha haza megyünk. Már volt pár ilyen alkalom és úgy érzem figyelem felkeltést akar, hogy esetleg facebookon vagy valahol felkeresi valamelyik illető, hogy leszopja vagy feküdjön le vele. sáros múltja van a páromnak, tini korában a kocsiban dugta meg egy 23 éves pasi utána meg kidobta... persze elfogadtam új életet kezdtünk, de ezek nekem furcsák amiket csinál. ilyenkor úgy érzem ha nem velem lenne hanem egyedül, talán meg is tenne valamit ha kérnék rá... nagyon szeretem, de megfordult a fejemben. lehet velem van valami baj, hogy ilyenekre gondolok? Alapból is szokott ilyen lenni persze...
2011. okt. 19. 11:22
 1/8 Antimod ***** válasza:
Én biztos nem lennék nyugodt.
2011. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sze4rintem, beszéld meg vele, lehet hogy van közös múltja pár ismerősökkel, és ezt azért teszi nyilvános helyen amikor együtt vagytok, hogy lássák, hogy jól elvagytok együtt, de ha téged ez zavar mond meg neki, Kell legyen valami jó magyarázata rá, mert ha nincs, az akkor elég gáz, utalhat másra is szerintem.
2011. okt. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem normális dolog! szerintem beszélned kell vele, vagy keress egy pszichológust neki.
2011. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőre azt mondtam volna, nimfomán, és hadd szóljon, de lehet, hogy ez tényleg valami pszichés dolog. Beszélhetsz vele is a dologról, de szerintem nem fogja érteni, miről beszélsz. Esetleg menj el egy pszichiáterhez, és kérdezz rá, szerinte érdemes lenne-e kezelni.
2011. okt. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
le akar szopni, mi azzal a baj?
2011. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu. tudod egy csajnak akkor van pasija ha rajta fekszik. ilyen szempontból aggodhatsz. vagy tultudsz lépni ezen élvezni ha veledvan és leszarni ha nincs. vagy hagyd ott...
2011. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
aaaahhh, lóf@szt!! velem durvábbak történtek, mégsem vagyok egy ordas ribanc!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Leszoplak ha hazamegyunk😂😂😂😂😂😂 VegemvanXDDDDDDDD
2014. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!