Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok van még esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerg1616 kérdése:

Mit gondoltok van még esély az újrakezdésre?

Figyelt kérdés

Hali!

Barátnőmmel majdnem 10 hónapig voltunk együtt, de az utolsó 2 hónapban sok volt a veszekedés, minden hétvégén szinte ugyan az a 2 dolog miatt.

És egyik nap rossz volt a kedvem, kérdezte miért hát elmondtam, hogy gyötör a kétség, hogy valakivel dumálgat stb. ezt rossz néven vette, de mondta, hogy nincs ilyen, ideje sincs rá.

Pár napra rá szakítottunk, azt mondta jobb lesz nekem nélküle, mert sokszor miatta volt rossz a kedvem. De én nem akartam elveszíteni minden áron vele akartam lenni, de hajthatatlan volt és vége lett.

Pár nap múlva talikor mondta, hogy ne adjam fel a reményt, még lehet akármi is, csak neki kell 1 kis idő nyugodni feldolgozni mindent.

Utána dumálgattunk moziba is mentünk tök jól megvoltunk minden nap beszélgettünk heti 1x találkoztunk stb, de egy nap egy kapcsolatról szóló duma alatt kifakadt nekem, hogy ő most nyugalmat akar stb. "úgy viselkedek mintha járnánk és ez zavarja."

azóta nem is dumálunk(3 napja)

Szerintetek van esélyem még? Én nagyon szeretem, vissza akarom szerezni bármi áron.

Én 20/F Ő 18/L



2013. okt. 22. 21:23
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és azt is mondta, hogy a veszekedések alatt, kicsit kimúlt belőle a szerelem, nem érzi ugyan azt mint régen a kapcsolat elején.

Ezért is szakított.

2013. okt. 22. 21:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még van esélyed, bár én nem szeretnék reményt kelteni benned, csak hagyd békén egy ideig. Ha lenyugodott, majd keres :)
2013. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A.R. ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de van valaki....
2013. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem hagyd most nyugodtan. Ha szeret még, érezni fogja a hiányod és megkeres! Ha nem, akkor ugye felesleges is lenne teperni sokáig, mert azt ő ráakaszkodásnak venné a végén és még jobban menekülne.
2013. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!