Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Több mint 2éve élek párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 2éve élek párkapcsolatban boldogan szerelemben . Most viszont felbukkant egy régi ismerős aki tetszett és most újra beszélgetünk és fura érzéseim vannak vele kapcsolatban. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne habi gyereket.
2013. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bővebben?Így elég nehéz válaszolni.Szerintem fellángoltál érte,mert DEHOGYIS ÉLSZ TE BOLDOG SZERELEMBEN^^
2013. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam is így kezdődött,amikor rájöttem, hogy a 2éves kapcsolatomban nem érzek szerelmet....Szakítottam dobbantottam a kapcsolatból....
2013. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vidd haza! Lesz otthon nagy öröm.

Ha mázlid lesz még akár össze is haverkodhatnak.. mondjuk egyik nem eszik húst, másik szeret mosogatni, akár egész jól is el lehetnek. Csak vigyázz, nehogy egyszer arra menj haza hogy kizártak a lakásból:D

2013. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a hármassal. Mi is pont két évesek voltunk mikor megjelent egy harmadik. Én áltattam magam, hogy boldog vagyok és szerelmes, de ha az lettem volna, nem kezdek el kavarni azzal a fiúval. Megcsalni sosem csaltam a párom, de mindent bevallottam neki, aki emiatt szakított velem. Ezután jöttek a gondok. Én kibuktam, sírtam, nem ettem, elvesztem, vissza akartam kapni, könyörögtem neki, teljesen megaláztam magam, magamat hibáztattam, hisz majdnem félreléptem.. Majd visszajött hozzám, hogy hiányzom neki, próbáljuk meg megint, majd megint és megint. Fél évig csináltuk ezt, azt hittük meg tudjuk oldani. Bár volt más gond is, nem ez volt a fő ok amiért végleg szakítottunk, de itt indult el a lavina. Szóval ne áltasd magad. Szakíts mielőtt veled szakít, az szörnyűbb. Négyszer szakított velem, ez az utolsó végleges. Eléggé egy senkinek érzem magam..
2013. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Mert az se mindegy, hogy tinik, vagy felnőttek.

Nekem is volt már olyan, hogy egy régi fellángolás, tetszés ilyen fura, bizsergő érzést keltett bennem, mert felidézte a régi dolgokat, de attól még tudom, hogy ez csak illúzió, mert már mást szeretek.


18/L

2013. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
En 21 ő 26 éves!
2013. okt. 24. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!