Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy látjátok? Túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy látjátok? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

A történet röviden: lassan két éve együtt vagyok a barátommal, aki jelenleg elég zűrös időszakban van. Otthon, a szüleivel vannak problémák. Júniusban, mikor mindkettőnknek véget ért a vizsgaidőszak, előállt azzal, hogy össze van zavarodva a saját életét illetően, és gondolkozni szeretne (az is felmerült, hogy szakemberhez fordul). Innentől kezdve én semmilyen formában nem kerestem, hagyni akartam, hogy rendezze a dolgait, ő azonban elég sokszor rám írt, skype, msn... stb. így újra felvettük a kapcsolatot. Azt mondta, arra jutott, hogy szeret és szeretné velem folytatni.

Tegnap elmesélte, hogy egy régi lány ismerőse, akit 10 éve nem látott, felvette vele a kapcsolatot, és órákig beszéltek. Majd előhozakodott azzal, hogy találkozni szeretne vele. Nagyon rosszul esett, de nem rendeztem jelenetet, de elmondtam neki, hogy ez nekem fáj, természetesen azt csinál, amit szeretne, én azonban nem örülök neki. Erre ő bocsánatot kért, és azt ígérte, hogy nem találkozik vele. Megkértem rá, hogy hadd olvassam el a beszélgetést, amit meg is engedett.


Szerintetek én reagálom túl? Valahogy úgy érzem, hogy most neki kéne jobban igyekeznie és többet tenni a kapcsolatunkért, hiszen ő kért szünetet. Rosszul látom?



2012. júl. 11. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazad van.

Ő akarta ezért most neki kéne többet tenni.

2012. júl. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem reagálod túl, de a kapcsolatotokért mind a kettőtöknek ugyanannyit kell tennetek, akármelyikőtök is kért szünetet.
2012. júl. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha érez valamit a lány iránt, akkor találkozniuk kell. Kell, mert találka nélkül vágyódni fog utána. Mindig az lesz benne, hogy lett volna egy lehetősége.

Lehet, hogy a találkozó után szakítani fogtok, de ha nem, akkor biztos lehetsz benne, hogy az a lány nem jelent veszélyt a kapcsolatotokra. Vagy inkább azt mondom, hogy az a lány sem.

Nem bízol magadban és a barátodban sem. Ez válóok.

2012. júl. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, mindegyik hasznos volt számomra.

Amikor a barátommal beszéltem erről, azt ő tette hozzá, hogy nem tetszik neki a csaj, és nem akar tőle semmit, velem szeretne lenni.

Ami viszont nagyon rosszul esett, hogy már a beszélgetés elején a barátom megkérdezte a lányt, hogy van-e a kapcsolata. A másik pedig, hogy amikor a találkozó szóba került kettőjük között, a lány azt javasolta, hogy hárman találkozzunk (mármint ő és a kollégái valamilyen bemutatót tartanak és mi a párommal menjünk el), mire a barátom azonnal közölte vele, hogy én nem érek rá, mert most másik városban vagyok, és nem lehet előre tudni, hogy mikor leszek nála (ez igaz is a szünet miatt). De mégis nagyon zavar, hogy meg sem kérdezett, fel sem hozta ezt nekem, csak azt, hogy kettesben találkoznak.

Szerintem a lány amúgy korrekt volt, inkább a barátom reakciói fájnak :S

2012. júl. 11. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod.Nem kell mindenre rágörcsölni,ha meg akar csalni/el akar hagyni,úgyis elfog,tehetsz bármit.Ezt fogjátok már fel.A barátotok nem a tulajdonotok.Önálló gondolatokkal,érzésekkel rendelkező ember.És ha rákérdezett,hogy van-e kapcsolata?Ahelyett,hogy itt parádézol,mutasd meg neki,milyen szuper csaj vagy.Ennyi a nagy titok
2012. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!