Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelmi csalódás az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelmi csalódás az jobban fájt nektek mint a többi? Ez fokozatosan könnyebbé válik?

Figyelt kérdés
Nekem most volt az első ilyen, és csak remélni merem, hogy a többi nem lesz ilyen kegyetlen...

#szerelem #csalódés
2013. okt. 25. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha vigyázol a szívedre, akkor lesz esélyed, hogy ez ne forduljon veled többet elő.
2013. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, az első valóban pocsék tud lenni... De ha az ember valóban szerelmes, akkor a többi sem túl könnyű. A trükk az, hogy ez ember ne legyen szerelmes, akkor sokkal egyszerűbb az élete...
2013. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, mindig az utolsó fáj a legjobban.
2013. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem akartam én beleszeretni... észre sem vettem hogy megtörtént. Csak olyan hirtelen elvágták a filmet, hogy fel sem nagyon fogtam... és azóta majd' megdöglök.
2013. okt. 25. 08:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen az első a legrosszabb. Ez nem attól függ, hogy hányadik. Sokkal inkább attól, hogy mennyire volt komoly, te hogyan élted meg, hogyan váltatok el, érzel-e még valamit iránta, atb.
2013. okt. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Furcsa mert nem volt annyira nagyon komoly, és rövid ideig tartott. Aztán egyik napról a másikra behúzta a kéziféket.

És nekem ez volt az első "kapcsolat-féleség", ezért nagyon boldog voltam. Nem vagyok már fiatal, és eléggé vágytam már erre. Most meg mintha a mennyből egyenesen a pokolba zuhantam volna.

2013. okt. 25. 09:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem bele lehet edződni... de inkább azt mondanám, hogy a gyógyulási idő rövidül le... fájni ugyanúgy fáj mindegyik, csak mondjuk lehet már nem kell 5-6 hónap a következő kiheverésére, csak 2-3.... de mondjuk biztosan személyfüggő is
2013. okt. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát nekem még csak a 2. nap, de már leszedálnám valami nyugtatóval magam szívesen...

Ha tudom előre hogy ez ilyen, jobban vigyázok...><

2013. okt. 25. 12:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt szar, amikor 19 évesen az első, 4 hónapos kapcsolatomban a srác szerelmet vallott, nagyon jól éreztük magunkat együtt, meg minden, szép fokozatosan haladtunk, aztán a végén , végre szexeltünk, a srác pedig közölte hogy ennyi volt. Mert neki csak 1 szex kellett.


Magyarul abban az órában, amikor a szüzességemet elvesztettem, ki is lettem dobva.


De feldolgoztam, és utána már könnyebb volt minden szakításnál.


Végül sors visszaütött arra a srácra. Én már 3,5 éve a férjemmel vagyok együtt boldogan. Ő pedig még mindig egyedül van. Nincs senkije.


27/N

2013. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!