Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy csalódás volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy csalódás volt az első csókom. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

lA filmekből, barátnőktől mindig azt hallottam, hogy a csók egy csodás dolog, élvezetes, stb.

Amikor először csókolóztam, hatalmas csalódás ért. Nem hogy jó nem volt, de kifejezetten rosszul esett. Mielőtt valaki ellőné a poént, nem vagyok leszbi. Talán prűd lennék? Mi a gond? 15/L


2013. júl. 11. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gyakorlatlan vagy, a csókot is gyakorolni kell. Jó lesz az később nyugi.
2013. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
SZÁJFERTŐZÉS
2013. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kolosszus22 ***** válasza:
Az, hogy bénák vagytok és nem tudjátok, hogyan kell jól csinálni.
2013. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

talán nem szeretted az illetőt, vagy nem tudom

te figyelj, nem vagy leszbi?

2013. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
az hogy még szűz tapasztalatlan kislány vagy
2013. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Fiúval történt? Vagy miért nem vagy leszbi? Nem értem, de ami számít, az az, hogy az élmény és a helyzet számít az elsőnél, nem a minőség :)!
2013. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nem azért kell csókolózni, mert a barátnőid már túl vannak rajt, hanem azért, mert arra vágysz
2013. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak egész másképp képzelted el, mint amilyen valójában. Vagy a srác csinálta ritka rosszul. :) Nem biztos, hogy veled van a baj.
2013. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én valószínű, hogy béna voltam, de a srác 21 éves, és elég tapasztalt volt csaj-ügyileg.
2013. júl. 11. 23:44
 10/15 anonim ***** válasza:
azt is agyonutnem aki 21 eves letere ra van szorulva egy 15 eves kis taknyosra
2013. júl. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!