Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet azért nem szerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet azért nem szerezni barátnőt, hogy ne zökkentsen ki?

Figyelt kérdés

most végre egy jó állapotban vagyok így attól tartok efy barátnő kizökkentene. Egy reszt a csalódás más részt minden megváltozna. na meg jó lenne a főiskolára is koncentrálni.

Lenne amúgy olyan aki szóba jöhetne de nekem nem jön be. Olyan jön be akinek pasija van.

jó ötlet amúgy azért mellőzni barátnőt hogy ne zökkentsen ki? élég sokat kellett tennem azért hogy elérjem ezt az állapotot így félnék is megvaltoztatni.



2013. okt. 26. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem pont az zökkent ki, ha nincs kivel összebújni, mert az fontosabb(ha úgy tetszik magasabb helyen áll a maslow piramosban), mint a tanulás.
2013. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont akkor érdemes ismerkedni, amikor úgy érzed, hogy nagyjából minden téren rendben vagy. Ha kiegyensúlyozott vagy, akkor nem kétségbeesett párkeresésről van szó, vagyis jó eséllyel tényleg olyannal jössz össze, aki megérdemel.

Pl. a vőlegényemet én egy hosszabb önelemzős/fejlődős periódus után ismertem meg, amikor kb. minden rendeződött körülöttem. Aznap reggel, mikor találkoztunk, még épp arról beszélgettem barátnőmmel, hogy csodálatos az élet egyedül, és nem hiányzik most épp semmi az életemből :) Este meg jött ő...Az első reakcióm az volt, hogy "bakker, ne már", aztán összejöttünk, és azóta is csodálatos minden.

2013. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az kevés,hogy jó állapotban vagy... Rendezd a lelki "válságodat" teljesen és akkor kezdj kapcsolatot! Ha más nőjét akarod megizélni akkor lehet,hogy az érintett úriember úgy elnáspángol,mint szikvizes a paripáját!

Ffi/39

2013. okt. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kedvelem a lanyt es szerintem o is engem. nekem ez pedig fontosabb mint hogy kikezdjek vele.

Mas csajjal meg amugy sem szivesen kezdek mert felek h kizokkentenenek illetve csalodnek meg ilyenek. Nekem a jo lelki allapot fontos, es ez most megvan

2013. okt. 27. 09:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, annyira nem lehet jó, ha csak úgy ki lehet zökkenteni belőle...
2013. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!