Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég összejöttem barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég összejöttem barátommal, és azóta mindenki kerül, mivel koszovói, és nem túl jó ötlet együtt lennünk. Hogy mondjam el nekik, hogy ő is ugyanolyan mint mi?

Figyelt kérdés

Nagyon zavaró, hogy mindig miatta kerül el mindenki, holott semmi rosszat nem csinált, velem is normális, és azért jött el az országából, mert jobb életét akart.

19/N


2013. okt. 13. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek nem is a barátaid, hanem felszínes emberek. Kerüld őket, nem érdemlik meg a barátságod. Én nagyon utálom a xenofób embereket. Többre/jobbra tartják magukat csak azért, mert a világ X pontján születtek/nevelkedtek és nem Y helyen. Nevetséges.


22/F

2013. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sz.rd le oket magasrol, annyit sem erdemelnek meg, hogy foglalkozz veluk!

Az en baratom osztrak szarmazasu, ot meg folyton azzal szekaljak, hogy "tuti naci"..... vannak ilyen emberek, sajnos, de nem kell veluk foglalkozni.

20N

2013. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 megmondo007 ***** válasza:
28%
nem ezért meg azért de Ő akármilyen jó ember attól még nekik egy idegen marad bármit is tesz, amúgy nem elmenekülni kell a gondok elől egy másik országba hanem kiállni és megoldani őket, de ez csak az én véleményem
2013. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Mi az a Koszovó ? Èn csak Szerbiát ismerek...


Amúgy a barátod csak menekül és kell neki valaki aki segít neki...

2013. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Ja hülye gyerek,csak menekül mi? Fogd be a pofád,szerb kutya.
2014. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én barátom török. Sokkal jobban lett megnevelve mint a magyar paraszt. Szard le őket. Biztos csak irigykednek mert őket nem akarja senki :D
2014. nov. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!