Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kihasznált szerintetek? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznált szerintetek? Vagy tényleg szeretett? Annyira össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Na hát röviden próbálom leírni, annyi lenne hogy egy hónapja szakított velem a barátom. Tudni kell hogy ő ez a nagyon sokat gondolkodó típus, meg ilyen kis lelki bajos volt kiskorában is, és azért szakított (aztmondja) mert össze volt zavarodva, azt érezte hogy kihűltek az érzései stb.. szóval aztmondja velem nem volt semmi gond stb. 9 hónapja voltunk együtt amúgy, meg tényleg nagyon sok mindent átéltünk együtt, voltunk külföldön nyaralni is együtt és ott lefeküdtünk.. Először mindketten. Ez nyár végén volt és ugye kb egy hónap után meg szakított velem.. Na és ugye ilyen nézőpontból elgondolkodtam azon is hogy csak kihasznált, de valahogy mégis aztérzem hogy ő nem ez a típus. Ja és még azt is mondta hogy jó volt az első, de a kedve már akkor se volt jó, így nem volt az igazi, mint pl. a régebbi pettingek.. hát teljesen összezavar.. Mi a véleményetek?

16/L



2013. okt. 27. 01:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lepasszolt nekem.
2013. okt. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
újabb naív teremtés.
2013. okt. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
újabb nyomorék válaszadók.
2013. okt. 27. 01:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínű szeretett. Ha kihasznált volna akkor 24/7-ben csak kefél amíg rád nem un és kidob.
2013. okt. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak azért mégis rosszul esik hogy ezt mondta.. mert nekem jól estek a dolgok, és ő sem mondta akkor hogy rossz lenne csak így utólag..
2013. okt. 27. 01:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Gazdag a srác?
2013. okt. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen mondhatni.
2013. okt. 27. 02:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Hallod én most 18F vagyok, 14 éves koromban belefutottam egy ilyen nem 100%-os csajba (semmi baj vele, kicsit zárkózott, csak túlzottan ragaszkodik hozzám), és nem tudom levakarni... arra jutottam, hogy ha te egészséges vagy minél hamarabb hagyd ott az ilyen embereket... később hatalmas bajod lehet belőle, fejedre nő és nincs kiút... komolyan írom nem szórakozok..
2013. okt. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen ő is ilyen aztmondta, hogy túlságosan ragaszkodott hozzám, csak ugye mégis ő szakított velem.. de megfogadom a tanácsod köszi!
2013. okt. 27. 12:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha meggondolnád magad írj, akármikor lebeszéllek, amit én már meg nem éltem.... és még nincs vége...

18F

2013. okt. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!