Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihasznált, nem szeretett....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznált, nem szeretett. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Össze jöttem 1 fiúval. Mondta hogy még érez dolgokat a volt barátnője iránt, de idővel lezárja. Csak tartsak ki melette. Én így is tettem, hittem neki. Bíztam benne. Kérte hogy aludjak nála, és így is történt... lefeküdtünk... már az este éreztem, hogy baj van. Éjjel felkeltem... pusziltam, csókoltam... ő megint akarta, és én engedtem neki... reggel ismét a szexel akarta kezdeni, de abba már nem mentem bele... innentől kezdve minden megváltozott... másképp viselkedett... nem ölelt, nem csókolt... erre én szomorú lettem... és kiderült h még a volt barátnőjét szereti... otthagytam, de most nagyon ki vagyok miatta... nem tudom mit tegyek. Azt mondta ő nem kész egy kapcsolatra. Szerintem csak kihasznált... mit csináljak??? Valaki segítsen!!!!
2011. febr. 27. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
mennyi idő után feküdtél le vele? 1 nap? akkor meg is érdemled, ha ilyen buta vagy a srác meg egy gyökér.
2011. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Norb66 ***** válasza:
67%
Nem biztos hogy kihasznált. Illetve... Szeretethiánya van, hiányzik neki egy társ hogy mellette legyen, hogy szeresse (és hogy lefeküdjön vele) de nem feltétlenül hűtlen. Az hogy szereti a barátnőjét teljesen normális, hisz senki nem bolondul ki 2 nap alatt az előző szerelméből. Adj neki időt és beszéljétek ezt meg!
2011. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Várj egy kicsit, tulajdonképpen nem sokat tudsz csinálni, mert a múlton már nem változtathatsz. Várd meg, hogy keres-e és ha fontos neked, akkor beszéljétek meg a dolgot
2011. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez van. Sajnos sok olyan fiú van, aki csak AZT szeretné. NEm érdemli meg, hogy szomorkodj utána. Nem érdemli meg. Hagyd ott, zárd le, és indulhat újra a pasivadászat :) Fel a fejjel!
2011. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval 2 hét után feküdtem le vele :$ kicsit szégyellem magam... de nagyon akartam, és nem bántam meg... csak bánom, hogy lehet hogy ő ezt akarta... és egy ismerősömnek irta, hogy már nem vagyunk együtt... erre ő mondta, hogy sajnálja, és erre azt mondta: nem kell... én dobtam! akkor csak kihasznált... nem??? :'(
2011. febr. 27. 15:45
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm az ÖSSZES választ!!!
2011. febr. 27. 15:46
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, csak kihasznált :/:(
2011. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy szex alatt a másik lány jutott eszébe..:/ bár akkor nem akart volna töbször lefeküdni veled aznap este.

Másik lehetöség hogy amikor mondtad neki hogy ne. Lehet akkor kezdet el hiányozni a lány mert belegondolt h ő nem mondta volna ezt neki stb..:/


Nekem is ez szokot leni csak más szituácio. Pl egy fiú v kesebbet ölel v bármi ak egyből eszembe jut az akit szeretek h de ő mindig ölelt stb..:/

Szóval bennem ak pl nem azt a tényt erősitette h majd elfelejtem vele pont azt erősietette h mennyivel másabb volt vele..:S Lehet valami ilyesmi volt ott is:S

2011. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az előző barátnőjével nem feküdtek le, mert a lány nem akarta... és idő közben össze is jött egy másik sráccal... ezért lett vége a kapcsolatuknak!
2011. márc. 6. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!