Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihasznált vagy talán egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznált vagy talán egy kicsit szeretett is?

Figyelt kérdés
Egy két napos oszt.kiránduláson összeimerkedtem egy fiúval az egyik oszt.társamnak a báttyával.Első nap ,,fogdosott" de rajtam kívül még vagy 5 lányt...Este egy ágyban aludtam ezzel az illetővel csókolóztunk, meg egyéb dolgok de többet nem engedtem neki...Három napja tartjuk msn-en a kcspolatot és azt mondta hogy jó volt velem és nem bánta meg...Szerintetek csak kiahsznált vagy teccettem/teccek neki???
2009. máj. 20. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
háááát ha másokat is fogdosott ez kemény kihasználás volt :D
2009. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát szeretni biztos nem szeretett akkor még.Hisz nem is ismeret előtte,akkor ismertétek meg egymást (vagy javíts ki ha rosszul vettem ki).A srácnak meg pont kapóra jöttél,a többi lány mellett.Tetszeni meg biztos tetszel neki valamennyire.Lehet,hogy majd többet is akar tőled.De ha későbbiekben találkoznátok,akkor azt javaslom ne add magad könnyen,mert akkor könnyen csak egy strigula leszel.
2009. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki ilyen gátlástalanul fogdossa a lányokat, az nem tiszteli őket. Ne kezdj ezzel a fiúval, nem érdemes!
2009. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!