Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi bánatra mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatra mi a legjobb 'gyógyszer'?

Figyelt kérdés

A napokban ért egy számomra igen nagy szerelmi csalódás, amit még nem igen sikerült magamban feldolgozni.

Tegnap volt a barátaimmal kibeszélős/megbeszélős, sörözős este, de még mindig egész nap a dolgokon rágódok.

Van erre a problémára megfelelő gyógyír?

A másik lány tanácsot még egyelőre hagyjuk, nem tudnék belekezdeni egy új kapcsolatba, még ismerkedés szintjén sem.


Előre is köszönöm a tanácsokat!


21/F



2013. okt. 27. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van otthon házipálinka?
2013. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Sok olyan dolog, ami eltereli a figyelmed a bánatról. Most nem arra célzok, hogy merülj bele a munkába.


Haveri sörözés, bulik... olyan dolgok amitől jól érzed magad.

2013. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

figyi nekem bevált módszer...

haverok és míg tudsz magadról addig nem hagyod abba az ivást...

2013. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

13:18 vagyok


Adj magadnak időt. Egyik napról a másikra nem fog elmúlni az érzés.

2013. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az idő...
2013. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Erre csakis az idő a gyógyír.
2013. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csokoládé! (Komolyan, a biosztanárom mondta még anno, és biológiailag le is vezette, hogy miért) :) Na meg az idő, találj magadnak valami hobbit, amivel lefoglalhatod magad és örömet okoz... Jobb nem jut eszembe, kitartás!
2013. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Emberek ***** válasza:

nekem két dolog vált be.

-a kibeszélés/megbeszélés (ami nálad is volt már)

-az idő

igen tudom mindenki ezzel jön, de sajnos ennél hasznosabb és gyorsabb módszer nincs. kicsit lehet "sürgetni", de nem jelentős

2013. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyszerű: Lefoglalod magad valamivel ami izgalmas és eltereli a figyelmedet.

Én a Tyrian 2000 nevű játékot javaslom, eszméletlen jó, és annyiszor újra lehet játszani, hogy nagyon nehéz megunni, főleg ha a minél több pontra és a minél magasabb százalékra hajtasz. Próbáld ki; pakolj a hajóra Mega Pulse-t, Zicca Lazer-t, valami jóféle erős pajzsot, kétoldalra Plazma Storm tökéletes, aztán indulhat a móka :)))))))) a nőket meg szard le magasról

2013. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kellékek:

-csoki

-szomorú számok

-egy párna, ami könnyen beissza a folyadékokat

Amikor engem szerelmi bánat ér, a hármat kombinálom. Nekem nem válik be a "foglald le a gondolataid, menj el inni a haverokkal" módszer, nekem ilyenkor muszáj kibőgnöm magam. Így pár nap alatt tovább tudok lépni.

L

2013. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!