Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a legjobb fogamzásgátlás 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb fogamzásgátlás 2 gyerek után (a gyógyszer nálam nem vált be, mert hízékony vagyok)?

Figyelt kérdés
Már nem szeretnénk több babát és többféle fogamzásgátlót kipróbáltam, de jöttek a kilók. Jelenleg óvszert használunk.
2010. ápr. 10. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
injekció?
2010. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elköttethetitek magatokat, ha már tuti nem akartok gyereket, és tuti együtt akarjátok leélni az életeteket:)
2010. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

magatokat?:|

buta válasz. szóval van egy olyan lehetőség, amikro elkötik a férfi ondóvezetékeit. nőknél ez nem lehetséges... :D első voltam.

2010. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nőknél is létezik végleges fogamzásgátlás, de nőknek értelemszerűen nincs ondóvezetéke, hanem petevezetője. Na nőknél ezt kötik le, vagy vágják el. Szóval létezik ez is, és létezik amit te mondasz az is, vasectomiának hívják.
2010. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Spirált próbáltad? Én idegenkedem tőle, de van akinek bejön.
2010. ápr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Helló,

Nálunk is két gyerek van, és nem használunk sem óvszert, sem gyógyszert (a feleségem is hízik tőle). Popsiszex van szinte mindig :) és orális. Néha felváltva. Perverz dolog, tudom, de egészséges :))))

2010. ápr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A spiráltól én is idegenkedek, mert túl sok jót még nem hallottam róla. A műtét pedig azért nem jó, mert még akarunk babát, csak később. Van még valami más lehetőség ami valakinek nagyon bevált?
2010. ápr. 13. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!