Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb fogyi gyógysz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb fogyi gyógyszer? Csak azok írjanak akik használtak már és bevállt nekik és mi volt az?

Figyelt kérdés
A nagy próblémám hogy antibébit szedtem és 10 kg híztam amitől nem tudok megszabadulni.50-ről 60-an lettem és az a legnagyobb gond hogy alacsony vagyok és hát ha hízok főleg többet akkor az meglátszik.Jön a nyár szeretném magam rendbe hozni a ti segitségetekkel!!Ötlet??
2009. ápr. 23. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem ide való kérdés, tedd föl a fogyis topicban.
2009. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Egyrészt nem ide tartozik, másrészt szedhetsz akármennyi tablettát, ha nem mozogsz kellő mennyiségűt, és nem szorítod az étkezésed minimális keretek közé, akkor nem fogsz fogyni. A tabletták terén ajánlanám azokat, amikben megfelelő mennyiségű L-Carnitin van(napi 2000 mg az ajánlott), ezenkívűl vízhajtókat, mint pl a Zöld tea, és társai. De a legfontosabb még mindig a kalórai bevitel ellenörzése, a szénhidrátok csökkentése, a minőségi fehérje bevitel növelése. Remélem tudtam segíteni.
2009. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen köszike

és sorry nem ide akartam felrakni rámentem az egyéb kérdésekre és így került ide a kiirásom

2009. ápr. 23. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:
második válasszoló vagyok, aki lepontozott, annak üzenem, hogy mondjon jobbat, mert eddigi testépítő pályafutásom alatt, nem olvastam... köszönöm
2009. ápr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a káposzta kapszula jó lehet?Most reklámozzák.
2009. ápr. 24. 08:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezekkel a termékekkel vigyázni kell, mert a legtöbbjük hatástalan, egyszerű átverés...
2009. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!