Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leszbikus vagyok. A barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok. A barátnőmmel már fél éve együtt vagyunk, és úgy döntöttünk, most elmondjuk a szüleinknek. De hogyan? SOS

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk,nagyon régóta ismerjük már egymást,legjobb barátnők voltunk,amióta csak az eszemet tudom.Aztán kicsivel több,mint fél éve elmondta,hogy leszbikus,és én is.Elkezdtünk randizni,és azon kaptuk magunkat,hogy totál szerelmesek vagyunk egymásba.


Akkor úgy döntöttünk,hogy még nem mondjuk el a szülőknek.Most viszont már eljött az az idő,hogy tudniuk kéne.Csak félünk,hogy hogyan fognak reagálni.Ő egyke először is.Az én apukámnak a testvére pedig meleg volt,őt kitagadták,ezért is félek annyira.Ráadásul a barátnőm meg az én szüleim ismerik egymást elég jól.


Kérlek segítsetek,hogy mondjuk el a szüleinknek,hogy leszbikusak vagyunk,és legfőképp azt,hogy együtt vagyunk?!Fontosnak gondoltam leírni mindent pontosan,hogy minél több és pontosabb választ kapjak.


17/L



2013. okt. 28. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Várj addig, amíg meg tudsz állni a saját lábadon és nem szorulsz rájuk anyagilag.
2013. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem várjatok még ezzel...
2013. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Várjatok. Gyerekek vagytok még. Majd, ha nem nem függtök anyagilag és külön laktok.
2013. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Várjatok vele , és ha kitagadnak akkor azok nagyon kedves szülők lehetnek , de hát , ők tudják!


14/f , hetero

2013. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt annyira siettetni! Tartsd meg magadnak a magánéleted! Inkább azon erősködj, hogy minél jobban szeressenek, és fájjon ha hiányod, ha... ideig óráig esetleg majd nagyon dühösek lesznek :(
2013. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem várjatok még. Én 4 hónap után mondtam el, de én már 23 vagyok. Előzőleg eszembe sem jutott volna, mert pasikkal is voltam. 18 éves korodig legalább várjatok. Tudom, hogy nehéz, de türelmesnek kell lennetek. Sok sikert!
2013. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
amíg nem vagy anyagilag független, addig én várnék..
2013. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Várjatok, de azt hozzá kell tegyem, hogy lehet a témával puhatolózni.

Jómagam meleg vagyok, s igaza van aki írta, azok nagyon értelmes kedves szülők lehettek akik ilyen képesek voltak a saját gyermekükkel megtenni :/

Alapesetben, a szülő az, aki a legjobban szeret hisz a vére, a saját gyermeke vagy.

Sok sikert kívánok!

2013. okt. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Annyi idős vagyok, mint ti. Én 6 hónap után mutattam be otthon a barátom és nagyon nem lett jó vége, de nem bántam meg hogy elmondtam. Most még reménykedhetek benne, hogy újra összejön a család. Ha később mondtam volna el, amikor már nem is élek velük, akkor fennállna az a lehetőség hogy "idegen" leszek otthon és még nehezebben fogadják el, mintha nap mint nap látnak és látják hogy normális vagyok és ugyanolyan átlagos mint bárki más egy szempontot kivéve.


Amúgy a helyetekben én nem kezdeném rögtön azzal, hogy "barátnőm is van akibe szerelmes vagyok", talán könnyebb nekik elfogadni a dolgot lépésenként.


Akárhogy döntötök, sok sikert!

2013. okt. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne titkold,anyukádnak mondel elöször, talán ő jobban megért mint anya.Hogyan tálaldfel?anya életem leggnagyobb titkát szeretném?neked elmondani...kérlek ezért ne utálj.Ez jutott hirtelen az eszembe.
2013. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!