Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hol kezdődik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kosa kérdése:

Szerintetek hol kezdődik a megcsalás? Irjatok egy példát.

Figyelt kérdés
Megcsalásnak számit-e hogy ha egy srác beszélget lányokal mindenféle dolgokrol? Pl milyen szinű a tanga stb stb!? Meg ha olyat ir a srác a csajnak hogy szeretlek meg mit tudom én de soha az életbe nem találkoztak ès nem is akartak csak jó dumálgatni mással is erről nem csak a jelenlegi pároddal. Szoval ez megcsalás?

2013. okt. 29. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kiderülne, hogy a barátom más csajokkal szexchatel, na az már igen. Ha mondjuk úgy általánosságban a szexről beszélnek, mert barátok, az oké. De olyat ne írogasson neki, hogy szeretlek. Akkor se, ha az életbe nem fognak találkozni.
2013. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem mondjuk az már rosszul esne, ha a párom fogdosna másokat, meg a smárolás. Az nálam már egyértelműen az lenne.

2013. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
XD az megcsalás a facebokon ki írom hogy tetszik a csaj de van már egy barátnőm nem b+( csak dühös lesz rám )
2013. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem csak a fizikai érintkezés megcsalás számomra. Ha a párom csajokkal chatelne, hogy így meg úgy kívánja őket stb.stb. az is megcsalás.

Ha én kellek neki, akkor nem érez erre késztetést , ilyen egyszerű.


27L

2013. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha a páromról kiderülne h úgy él velem h már nem szeret engem és másba szerelmes


az h féredug/csókolózik/szexchetel stb.... az még nem az :-)))


legalábbis nálam

2013. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hm... a fizikai kontakt a megcsalás a legtöbb ember részéről. Holott az csak szex. Sokkal durvább megcsalás, szerintem érzelmi biztonságért menni máshoz - úgy hogy nem is szexelsz vele csak jobb a másiknál mint a "párodnál". Ha egyszer félrelép az egy dolog, ha kétszer az már közelít, ha többször ugyanoda megy, akkor jobb neki ott mint otthon, de akkor az otthon maradt félnél is keresendő a hiba. .... Na ez megcsalás.

Üzenem ezt itt a felettem lévő 27N-nek.

2013. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha nem is talalkoztak, mi jogon mondja h szereti?ez nekem gyerekes..
2013. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megcsalás nekem ott kezdődik, ha a hátam mögött találkozna olyan nővel kettesben, akiről tudom, hogy nem haverja. Ez határeset....


Ha pl olyan szituáció lenne, hogy a munkahelyén nők is dolgoznának, és ebédidőben együtt kajálnak kettesben, de a férjem ezt még aznap nem mondja el, az is gyanús lenne, mivel titkolózik.


Ha pedig csók, taperolás, szex, bármilyen fizikai kontaktus van, az megcsalás. Meglennének a következményei.


Ja és a családtagjain kívül ne mondja és ne irogassa másnak hogy szereti.


Tőlem aztán szexcsetelhet azzal akivel akar. Az nem valóság.


27/N

2013. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!