Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem? Hogyan tudnám elfelejteni? Elfelejtsem?

Figyelt kérdés
19éves meleg srác vagyok, és kb 1,5 éve összejöttem egy nálam jóval idősebb (30éves) pasival. az elején még nem szerettem meg semmi , de kb egy éve nagyon szeretem , pedig nemtudom hogy megérdemli e. én egy sokak által nagyon helyes srácnak tartott srác vagyok , ő meg kicsit tulsujos , meghéát van korkülönbség is. ez még nem baj, de egyszer (amiről tudok) megcsalt , ( o.O ), és szokott társkeresőkön nézelődni , camozni másokkal, stb. én mindig kedveskedek neki , de ő meg soha, aztmondja szeret de én nemugy érzem...veszekedésekkor sokmindent a fejemhez vág , ugy beszél velem mint egy rongyal....szerintem nemszeret, plussz mi most 4 en lakunk, a pasim , a pasim "gyerekkori haverja" annak a pasija, és én... nahát erről a ggyerekkori haverrol kiderült hogyy járt a pasimmal és hogy a pasim nagyon szerelmes volt bele...(volt?) vele nagyon kedves,,,csomot titkoloznak stb..plussz kiderült egy regi emailezesükből ( akkor már 3 hónapja eggyutt voltam a pasimmal , ) hogy a pasim azt irta neki hogy "nemakarok senkinekse olyat mondani amit csak neked tudok öszintén mondani (nekem akkoriba nemmondta soha h szeretlek ,ráfogta arra h ő nem érzelmes tipus feltünően nem közeledik felém a barátja előtt , csak mikor kettesben vagyunk , de akkoris ritkán)és hogy neki én , illetve az attila (,,, O.O???) semmitse jelent, csak ő (a barátja)....nahát én ezeket is megbocsátottam, akinek ezt elmeséltem az mind aztmondta h hadjam ott mert nem érdemel meg , stb, de én nemtudom mert szeretm, pedig nagyon nemakarom , de mégis...még külföldről is visszajöttem azért h vele lehessek.....szerintetek csak a szexért van velem ? hogyan tudnám elfelejteni?

2013. okt. 26. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hagyd, sajnos tényleg nem szeret téged, és csak szenvedni fogsz mellette.
2013. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért azt gondoltam volna, hogy a homoszexuális férfiak hűségesebbek ennél...


Egyértelmű, hogy szabadulj meg a szeméttől...

Micsoda világ...

2013. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.2. válaszoló, a homoszexuákls férfiak sajna még kevésbé hűségesek mint a hetero férfiak :( és mit kellene tennem ahoz hogy elfelejtsem ??
2013. okt. 26. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit tenni. Ha szereted akkor nehéz lesz, de hosszú távon jobban jársz...


Egyébként csak a szokásos dolgokat tudom mondani. Dolgozz, tanulj, járj el haverokkal ide-oda, nézz filmeket, akármit. El kell terelni a gondolatodat.

2013. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom,, már csak a szakításon kell előtte átesnem :S amit még nemtudom hogy fogok csinálni.köszönöm a válaszokat:)
2013. okt. 27. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!