Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyibe kerül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyibe kerül egy romantikus este?

Figyelt kérdés
Ha elmentek együtt vacsorázni, moziba az általában mennyibe kerül nálatok? Hol esztek és mit csináltok? Hányszor engedhetik meg ezt magatoknak egy hónapban? Kérlek ilyen válaszokat ne írjatok, hogy ingyen van, mert otthon összebújunk és megnézünk egy filmet, hiszen nem erre gondolok.
2013. szept. 23. 22:48
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
3000-4000 ft, havi 4x
2013. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
90%

Ha rendelek magamnak kaját az 1200-1500. Két film a tékából 1100. Marok marcsa - megfizethetetlen.

Minden másra ott a Master Card.

2013. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
85%
Amíg volt párom, egy ilyen este 5 rugónál kezdődött, hiszen eszünk valamit, mozijegy, ott is veszel enni és innivalót...Nem beszélve a benzinről. Egy hónapban max 3 alkalommal csináltunk ilyen estét, vagy egy drágább program (pl étterem, stb) . De inkább séta, itthoni dolgok, mert ezt finanszírozni képtelenség, hiába szeretné az ember :(
2013. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:

Első vagyok, csak magamra számoltam. 50-50% kizárólag!


Első alkalommal fizetem csak a teljes összeget. Az étteremnél lehet 8-10 e is.

2013. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, én is pont ezt számoltam, hogyha nem otthon szeretnék enni és moziba is mennénk, akkor 10000-nél nem jövünk ki olcsóbban, úgy, hogy az étterem még nem is elegáns hely, ami egyszer nem baj, de többször? Ez sajnos nem fér bele, nagyon rossz érzés. Az első kettőnek is köszönöm, de kicsit részletesebb válaszra vártam.
2013. szept. 23. 22:53
 6/43 anonim ***** válasza:
Itt a GYK-n mindig romantikus a hangulat esténként szinte ingyen.Na megyek is kösse fel magát az ember hozzászólásokat írni.
2013. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Nálunk ez nem így van, egyszer Ő fizet, egyszer én, majdnem mindig ugyanannyira jön ki, 4000 forint is nagyon jó ár egy főre szerintem, ha ebből eszel valahol és még moziba is mész.
2013. szept. 23. 22:55
 8/43 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Vagy mozi vagy étel. Enni lehet együtt is. 2 óra ülés után nem ülök még 2-őt.


Most nem aktuális, de így szoktam.

2013. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
*együtt otthon
2013. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Jesszusom milyen gazdag emberek vagytok ti. Tudod mikor áldoznék 10 ezret egy hétvégi kiruccanásra. Max ha lenne rá keretem akkor simán, de addig semmi ilyen...
2013. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!