Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom tegnap este nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tegnap este nem reagált az sms-emre, amiben ez állt: Szija nagyon hiányzol, jó lenne hallani a hangod /smiley/ Szerintetek szóvá tegyem neki?

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 12:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok telefon centrikus,de mivel mi ritkábban találkozunk,ezért szoktam figyelni a telefont,hogy ír-e,mert várom.Akármi dolgom is van,akárhol vagyok,egy mp ránézni.És ha tudok reagálok is rá,mert tudom,hogy rosszul esne neki,ha nem tenném,elvégre azért ír,hogy tudja mi van velem.

Ennyi idő után rákérdezhetnél,de csak finoman,hogy miért nem reagált,esetleg nem tudott.

2013. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha írsz 1 SMS-t, ne várj válasz. Akkor nem idegesíted magad, ha nem válaszol.
2013. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Barmi lehet az oka, ha amugy minden redben koztetek, akkor ne nagyitsd fel. Viszont ha amugy is link veled, meg nem torodom, akkor lehet idegesitette az sms ed, es azert. Nem tudom milyen koztetek a apcsolat, igy nehez tippelni.
2013. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Lehet, de attól még rosszul esik.. Meg gondolom ha te vagy szerelmes és pont Neki írsz egy rövid sms-t akár arról, hogy szereted meg odáig vagy érte arra azért várod a választ.
2013. okt. 30. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!