Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolkozok így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkozok így?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és érzek valamit egy lány iránt, nagyon bejön, de valahogy félek egy kapcsolattól. Egyrészről vele szeretnék lenni, másrészről nem szeretném lekötni magam, nem tudom miért van ez. Volt már valaki így? Ti mit csináltatok ebben a helyzetben?

2013. okt. 30. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én megtudlak érteni, hisz fiatal vagy. A kérdésed kicsit arra utal, mintha még nem igazán lett volna komoly kapcsolatod. Azt sem tudom, mennyire ismered a lányt. Én a helyedben próbálnék több időt tölteni vele, ha összeilletek érezni fogod és nem lesz kérdés, hogy fontosabb-e a függetlenséged! Fogd fel lazán az egészet! Végülis pár találka miatt még nem kell feleségül venned! :) én drukkolok
2013. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!