Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem magam amiért ilyenen gondolkozok, de egyre többször jut eszembe. Mit kéne tennem, van még kompromisszumra lehetőség?

Figyelt kérdés

A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt. Szeretem őt meg minden,és tudom hogy ő is szeret. De nagyon zavar,hogy nem szeret orálisan kielégíteni. A 1,5 év alatt kb egy kezemen megtudnám számolni hányszor nyalt ki. Persze ő fordítva elvárja tőlem hogy én megtegyem. Az elején még megtettem,de aztán már nem. Mondtam hogy valamit valamiért,én is szeretem az orális szexet nem csak ő.

Kérdeztem már többször tőle mi a baja a nyalással,de nem kapok értelmes választ. Nem egy barátom volt elötte,nekik semmi bajuk nem volt a nyalással. Kérdeztem a barátomat h csak engem tisztel meg ezzel hogy nem nyal ki,vagy az előző kapcsolatában is csak ő kapott? Azt mondta hogy igen,az előző barátnőit sem nyalta ki. És csak én vagyok ilyen követelező típus,a többi barátnője viszont szerette szopni őt. Nekem nincs bajom azzal h szájjal kényeztessem,de nagyon zavar hogy én nem kapok érte semmit,pedig én is szeretem.

Mostanában egyre többször jut eszembe hogy meddig kell lemondani a nyalásról? Szégyellem magam,amiért ezen kivül minden nagyon jó,és nekem mégis megfordult a fejemben a szakítás.


2013. jan. 21. 20:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfordult a fejedben, ami teljesen érthető, akkor vagy beszélsz vele és megérti, vagy hagyd ott. Mert így sok értelme nincs, vagyis még van, de gondolom hosszabb távra tervezitek és 3-5 év múlva kicsit múlik a szerelem és tönkre megy a kapcsolatotok.
2013. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha csak ennyi a probléma inkább beszéljétek meg. Lehetőleg ne porszívózás közben hanem nyugodtan üljetek le és szépen mond neki, hogy ez neked nagyon rossz és ha igazán szeret akkor megtehetné.
2013. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Már többször mondtam hogy vannak igényeim,de van mikor röhög csak rajta. vagy azzal érvel hogy mert én se szopom le túl gyakran.

Ami igaz is... Nincs kedvem úgy hozzá,hogy én semmit nem kapok. Már több mint egy éve lemondok erről az örömről,és mostanában érzem azt hogy milyen jó lenne.

Eleinte még magamban kerestem a hibát,hogy büdős vagyok vagy nem tudom. De az eddigi pasijaimnak nem volt soha vele problémája,szerettek nyalni. DE ő meg nem csak engem tisztel meg ezzel h nem nyal ki,nem hiszem h bennem van a hiba,egyszerüen csak nem szeret nyalni.

2013. jan. 21. 20:17
 4/25 anonim ***** válasza:
68%

"és nekem mégis megfordult a fejemben a szakítás."

Érdekes amikor srácok azt írják hogy elhagyják a barátnőjüket mert nem akar sz.pni, akkor csak úgy özönlenek a hőzöngő hölgyek,(szerintem jogosan) de most hogy a női oldalról és a nyalásról van szó, már nincsen annyi felháborodás a részetekről!

2013. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 mantis religiosa ***** válasza:
61%
Ez elég érdekes, mindenesetre legalább nem személyes dolog. Valószínűleg valamilyen mélyen gyökerező ok van a háttérben, neveltetés vagy negatív élmény, és az okával még ő sincs tisztában. Ha egy nyugodt beszélgetés során sem mondja el az okot, keressetek egy szexuálpszichológust, talán ő tud ebben segíteni.
2013. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 mantis religiosa ***** válasza:
52%
Amúgy a #4-nek teljesen igaza van.
2013. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Többször beszélgettünk már róla,hogy mi baja is lehet vele.

Felmerült már válaszként az h undorító,h ott pisilek,meg hogy mesizni is szoktam,meg a nőknek folyásuk van,tele van a punci bacikkal. Ilyen válaszok vannak.


És tényleg nagyon szégyellem magam amiért ez miatt a szakítás is megfordult a fejemben,mikor minden más jó.


Zsarolni nem akarom,hogy azt mondom "ha szeretsz megteszed"

2013. jan. 21. 20:31
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, hogy ezt mondom, de a pasid egy gyökér.

Szerintem hagyd el.

2013. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Figyelj! Egy kapcsolat arról szól, hogy mindkét fél jól érezze magát a másikkal. Ha ez nincs meg, az a kapcsolat nem jó, bármennyire is áltatod magad az ellenkezőjével.
2013. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

nos.. van, ami tabu. nála ez az, sajnos nem tudsz vele mit kezdeni. elég szomorú persze, mert ez azért szerintem manapság nem egy hú de akkora kérés és nem sok nő marad majd így mellette.. a szakítás meg teljesen érthető, hogy felmerült benned! a jó szex nagyon fontos része egy kapcsolatnak!

egy időben én pasim is rászokott, hogy kapja a jót, cserébe meg nem adott, de én könnyű trükkel visszatérítettem a jó útra (ami nálad az olvasottak alapján sajnos nem jött be /: ) de én is ezt csináltam, hogy nem csináltam neki mindaddig, amíg végre ő nem tér vissza a jó szokásához :DD utána persze, jól "megháláltam" neki, azóta minden ok. szerintem leesett neki (: ..

ha viszont nála ez, amiatt van, mert undorodik tőle, akkor nem tudsz mit tenni.. /:

nehéz dolog, mert "ilyen" miatt szakítani. azért raktam idézőjelbe mert nyilván fontos, de ha szereted akkor nem ilyen egyszerű egyértelmű..

19/L

2013. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!