Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőként szeretőnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként szeretőnek lenni?

Figyelt kérdés

Milyen érzés nőként szeretőnek lenni?

Ki lehet mindent zárni, az érzelmeket és élvezni azt ami van, tehát a szexet? Ha jönnek az érzelmek kinek van ereje kiszállni belőle? Megalázó érzés szeretőnek lenni, vagy a remény miatt még ez sem akadály?

Kíváncsi lennék olyanok véleményére, akik már voltak vagy vannak ilyen helyzetben.

Az olyan egy soros hozzászólásoktól, hogy pl. " az ilyen az lotyó" meg "családszétszakító" kíméljetek meg.

És megjegyzem én nem vagyok ilyen helyzetben csak érdekelnek a tapasztalatok.


28N



2013. okt. 31. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

te lotyó, te családokat szétszakító rongy!!!!


Te is ilyen vagy mert gondolkozol, fantáziálsz ilyeneken és titkon, tudat alatt te is vágysz erre, vágysz rá, hogy egy lotyó légy.


gratula......!!!!!

2013. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
megpróbálni meg lehet, de a nőknél ez sajnos nagyon nagyon ritkán sikerül, onnantól kezdve meg inkább szenvedés tud lenni a -már- kapcsolat a részükről....
2013. okt. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezaz 1-es! Ezt durván megmondtad! Te lehetnél mindenki erkölcsös megmondó embere....ja és még a jövőbe is látsz meg a gondolatokba! Azért ez nem semmi teljesítmény! Gratula! :)
2013. okt. 31. 09:26
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Szia.

Én nem fogok szitkozódni. Bár tudom, azért tetted fel a kérdést, mert hasonló helyzetben vagy, vagy előtte állsz és kíváncsi vagy mások tapasztalatira.

Nos, én voltam 3 hónapig szeretője egy pasinak, akinek barátnője volt. Ez a pasi annyira szépen bánt velem, szépen udvarolt (bár tudtam mindig is hogy mire megy ki a játék), hogy én egyáltalán nem éreztem azt hogy ez megalázó lenne. A kapcsolat vége felé már kezdtem érzelmeket táplálni iránta és kiszálltam, amit nem bántam meg, mert ha még tovább húzom lehet hogy sokkal nehezebben szálltam volna ki. De, azt sem bántam meg, hogy annak idején összejöttem vele. Szép emlék. Emiatt nem érzem magam rossz embernek, neki kellett volna hűségesnek lennie, nekem nem volt senkim. Persze nem azt mondom, hogy ez egy dicséretre méltó dolog volt a részemről, dehát Istenem... Az emberek nagy része kavar össze-vissza, nagyon kevesen hűségesek a párjukhoz és én úgy vagyok vele, ha valami jól esik, akkor csináld. Egyszer élsz.

2013. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4-esnek köszönöm a választ.

Valójában igazad van és az én történetem kb. ugyanez.

Nem állok ilyen dolog előtt, ez már a múltam része.

Én 4 hónapig voltam egy férfi szeretője, akinek barátnője volt és én sem bántam meg, mert egyedülálló voltam és nagyon jó volt vele. Meg lehet kövezni, de nem volt a másik lány miatt lelkiismeret furdalásom...neki nem volt, akkor nekem miért kellett volna? Az együtt töltött idő tartalmas volt, gyengéd és nekem is szép emlék marad.

Én szálltam ki belőle, szintén akkor , amikor elkezdtem többet érezni mert tudtam , hogy ő nem száll ki a kapcsolatából.

És a 4-esnek még abban is igaza van, hogy a legtöbb ember szánalmasan álszent, olyan dolgokban van benne, amitől leesne mindenkinek az álla. De pont ők azok, akik erkölcsökről prédikálnak! Szóval felesleges ítélkezni.

2013. okt. 31. 09:34
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Én voltam szerető pozicióban, nos nekem ment teljesen érzelemmentesen, nem ragaszkodtam hozzá nem követeltem és teljesen jó volt így. Nem tudtam és nem is akartam megszeretni.És szerintem ha egy ilyen kapcsolatban érzések törnek elő, akkor ki kell lépni
2013. okt. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

tudni kell az érzelmetek a megfelelő fiókba eltenni


minimális vonzódás/érzelem kell egy ilyen kapcsoltba

de tudni kell azt is h ez nem igazi kapcsolat

az a pasi csak a szex miatt akar téged


ha sikerül ezen a jadebeleszeretek dolgon túl lépni akkor egy nagyon jó szextársi viszonyt lehet kialakítani


majd 3 évig voltam szeretője egy pasinak

és igen nekem is meg kellet küzdeni a feltörő érzelmekkel

de tudatosan félre tettem

mondjuk nekem mázlim volt mert a partnerem ebben is segített

később bevallta h neki is jó volt h ezt megosztottam vele mert hasonló cipőben volt


nem volt megalázó elég felnőttek voltunk ahhoz h figyeljünk erre

voltak lefektetett és ki nem mondott szabályok

pl nem beszélt egyikünk sem a magánéletéről vagyis nem lelki szemestláda volt a másik

nem veszünk ajándékot egymásnak

ok apró figyelmesség volt :-)

nem hívogatjuk a másikat feleslegesen

max ha a találkozást lemondjuk valami miatt


hirtelen ennyi

2013. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 valook ***** válasza:
83%

Az 1-nek üzenem!

Valószínűleg te azért vagy ilyen, mert a te férjedet is egy nő elvitte mellőled. Az enyémet is elvitte, de ezért nem a nőt utálom, hanem a férjemre haragszom. Tudod, ha leült volna és elmondja, hogy gondja van, megoldjuk. Csak a legtöbb férfiben nincs ehhez gerinc. A nők pedig kihasználják ezt. Merthogy a normálisabb férfiak többsége foglalt. És csak azt lehet vinni, aki maga is menni akar. Az enyém összeszedett egy nőt, megtudtam, és elváltam. Őt is csalni fogja, úgy mint engem, csak ezzel akkor a hölgy nem foglalkozott. De ez már nem az én problémám. Én nem haragszom a nőre, ha nem ő, akkor más. Hidd el!

2013. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Csajok nem kell,ebből nagyügyet csinálni, egyen joguságvan vagy mi ,nektek is ugyan olyan jogotok van mint nekünk,ennyi
2013. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Én pasi vagyok, volt már szertetői kapcsolatom így is- úgy is.

teljesen érzelem nélkül nem volt, úgy max 1-2 dugás lehet.

Volt, amikor lehetett "kezelni" az érzelmi ellentmondást, volt, amikor nem. Akkor van a baj (de nagy), ha nem szimertikus ez a két fél között.

2013. nov. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!