Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőként szeretőnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként szeretőnek lenni?

Figyelt kérdés

Milyen érzés nőként szeretőnek lenni?

Ki lehet mindent zárni, az érzelmeket és élvezni azt ami van, tehát a szexet? Ha jönnek az érzelmek kinek van ereje kiszállni belőle? Megalázó érzés szeretőnek lenni, vagy a remény miatt még ez sem akadály?

Kíváncsi lennék olyanok véleményére, akik már voltak vagy vannak ilyen helyzetben.

Az olyan egy soros hozzászólásoktól, hogy pl. " az ilyen az lotyó" meg "családszétszakító" kíméljetek meg.

És megjegyzem én nem vagyok ilyen helyzetben csak érdekelnek a tapasztalatok.


28N



2013. okt. 31. 09:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

En majdnem belekerultem egy ilyen kapcsolatba ahol a statuszom csak szereto, vagy harmadik lett volna.

A szexig nem jutottunk el, mert mindketten tartottunk attol, hogyvnem fogunk tudni leallni. Banom is meg nem is, hogy igy tortent.

Tisztaban voltam aval, hogy tudtam volna erzel,eket taplalni iranta es az keserves lehetett volna.

Fuggetlen attol ,hogy majdnem bele estem egy ilyen kapcsolatba az en velemenyem szerint itt senki nem tisztel valojaban senkit plane nem onmagad ha odaig jutsz, hogy valaki vagya targya leszel es forditva. Ezen kivul mindket felnel szemelyiseg torzulast okozhat.

En nem vadollak. En se csiptem a dolgot soha az eletben megis bele estem. 25 eves lany vagyok

2013. nov. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!