Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem tul magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem tul magam rajta? Mihez kezdjek ezutan? Nem fogom tudni elfelejteni egy hamar!

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet,hogy tegnap szakitottam a baratommal, pedig nagyon nem akartam de ezt lattam a leghelyesebb dontesnek..Napok ota nem beszeltunk amikor fent is volt akkor sem irt csak valtottunk par szot es elment, soha nem mondott nekem semmit csak annyit,hogy rossz kedve van es sok problemaja van..szerintem egy kapcsolatba az oszinteseg a legfontosabb es ha mar egyutt vagyunk akkor annyit elmondhat,hogy miert olyan rossz kedvu allandoan es mi okozza a problemait....megis csak aggodom erte es erdekel,hogy mi van vele! Ezerszer elmondtam neki,hogy bennem megbizhat es mindent elmondhat nekem, es itt vagyok ha vmi baj van segitek...De ugy latszik ezt nem fogta fel, es azt szurtem le az egeszbol,hogy egyaltalan nem bizik meg bennem es szerinte en nem ertem meg ot!

Fajt amikor ezt mondta, mert nagyon is megertem es minden nap azon gondolkodom,hogy hogyan tudnak neki segiteni.....

Eloszor amikor ossze jottunk kb 1 hetig minden rendben volt koztunk aztan ahogy teltek a napok egyre furcsabb lett es olyan volt mint ha mar nem szeretne es ahanyszor beszelni akartam vele mindig volt vmi baja ami miatt nem lehetett vele normalisan beszelni.....

Szerintem en voltam a legoszintebb ebben a kapcsolatban,a lelkemet is ki tettem neki es o volt a legfontosabb nekem, ezt mindig el mondtam neki de ugy vettem eszre, hogy nem veszi komolyan...pedig nagy szavakkal jatszadozott.

Eleg messze el tolem, szoval csak skypon keresztul tudtunk beszelni, sokan mondjak,hogy a tavkapcsolat hulyesseg meg nem tart sokaig es nem oszinte kapcsolat...Lehet....De ha szeretek vkit nekem az is eleg ha skypon keresztul tudom latni es csak ott tudom vele tartani a kapcsolatott..nekem ez is eleg volt, igaz neha az oruletbe kerget az,hogy nem lathatom szemelyesen es nem tudom megolelni megcsokolni semmi:(


Legeloszor amikor meg mondtam neki,hogy nem akarnam tovabb folytatni ezt , mert ez igy nem jo es mar elegem van azt mondta,hogy ne hagyjam egyedul, maradjak vele en vagyok az egyetlen a vilagon akit szeret csak bizzak benne es maradjak vele! Vele maradtam, nem tudtam elhagyni, aztan semmi erdeklodest nem mutatott, napokig nem beszeltunk nem valaszolt az uzeneteimre meg ha fent is volt, ketsegbe estem es azt ereztem,hogy atvert duhomben megirtam neki,hogy szakitani akarok nem akarom ezt tovabb folytatni ...Azt gondoltam talan igy rajon,hogy fontos vagyok-e neki es ha igen akkor nem fogja hagyni, hogy szakitsunk!! Erre nagy meglepetesemre par szot irt magyarazatnak arra,hogy miert nem irt napokig aminek eleg kamu szaga volt, es most komolyan emberek ha kicsit is hianyoztam volna neki akkor biztos irt volna mert gondolom nem volt annyi sok problemaja,hogy nem tudott irni...es legalabb mutatta volna,hogy igenis erdekelsz es bocsi,hogy nem irtam ne haragudj ram! Ennek a helyebe mindossze annyit irt,hogy

''Nem volt netem, ahh te mar nem akarod ezt folytatni ? Oke! De emlekezz,hogy te akartad ezt''


Igen en akartam ezt, NEM O??! O kert meg,hogy maradjak vele es azert maradtam vele mert szeretem en HULYE!

Aztan jott a szokasos dumaja, en leirtam neki oszinten amit gondoltam es kesz....azota sem valaszolt.


Meg mindig duhos vagyok ra es en erzem magam hibasnak vmi miatt pedig semmi okom ra, annyira kotodok hozza,hogy nem tudom elfelejteni egyszeruen nem tudom elfogadni,hogy mar nem erdeklem...keptelenseg ....ezek szerint nem is szeretett igazan.

Fogalmam sincs mihez kezdjek, mit kellene most tennem, legszivesebben el mondanam neki,hogy mennyire szeretem es nem akarom elvesziteni es legalabb maradjunk baratok..De akkor megint en lepnek es o megint nem tenne ezert a kapcsolatert semmit! ossze vagyok zavarodva....



2013. nov. 1. 10:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocs, ez tul hosszura sikerult:/
2013. nov. 1. 10:26
 2/18 anonim ***** válasza:
nincs az az isten aki ezt elolvassa. fàraszd a baràtaidat. minden jòt :)
2013. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ez volt a helyes döntés.. majd elmúlik:)
2013. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mire végigolvastam a dolgot, arra gondoltam, hogy hm hm hát gondolom a barátja is unta már a sok rizsát nem tudott folyton reagálni, meg nem is akart!!!!!!!!

De akkor is az a lényeg, hogy igen is nem kellesz neki igazán!! Tök mindegy hogy csűröd csavarod még a mondatokat. És én úgy vélem, ő azok közé a pasik közé tartozik, akik nem igazán szakítanak maguktól, inkább olyan helyzetet generálnak (nem mondom hogy direkt), hogy a másiknak szinte szakítania KELL! Hiába nem direkt csinálja, ez az ő hibája, mert igen is figyelnie kellene a párja érzéseire is. Na már most, ő hosszú hosszú időn át nem figyelt a tieidre, nem érdekelte, hogy kicsit megerőltesse magát a kommunikációval. Szal le vagy ka-kilva.

Szóval kisanyám lépj tovább, ne akarj a barátja lenni! Nem kellettél neki, ne törj meg! Ja ja, nem fogod tudni elfelejteni hamar.... majd akkor nem hamar elfelejted! De a kapcsolatot szakítsd meg vele. Volt esélye, nem élt vele. Keress nem távkapcsolatot :P Hidd el bulisabb lesz -.-

2013. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ne dumájjá má annyit te!
2013. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Ezt mintha ha csak én írtam volna. Ugyanez volt nálunk is. Nem ugyanarról az emberről beszélünk esetleg? :D

Szóról szóra így volt nálunk is és én is kiléptem mert nem bírtam már tovább. De mint kiderült neki volt már másik csaja mert rögtön aznap össze is jött vele. Szóval igy már érthetőbb egy kicsit a viselkedése. De velem sem akart megosztani semmit kértem sőt könyörögtem mondja el mi a baja had tegyek meg mindent értünk ha nem szól semmit nem tudok segiteni ennek ellenére sem mondta. Pedig kommunikativ embernek ismertem meg. Legalábbis a hülyeség az nagyon ment neki szóban is meg irásban is. A kapcsolatunkat érintő dolgokról viszont mélyen hallgatott. Szívesen beszélgetnék veled erről!

2013. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem sem irt vissza semmit, soha... még egy sziát se búcsúzóul. Totális érdektelenség és közöny nekem ebből lett elegem. Nem tudom a mai napig mi baja volt, csak a kifogásokat kaptam én is.

Sajnos el kell fogadni, hogy ő igy döntött. Nálunk is hirtelen szünt meg az érdeklődés. Egyik nap még mondta, hogy nagyon szeret a másik nap már totálisan hűvös volt. Nem értettem mi van, de nem mondott semmit. Ezzel nem lehet mit kezdeni aki nem beszél nem akarja megoldani ott nem tehetsz semmit az kevés ha csak mi akarjuk neki is kéne...

Részben én is azért szakitottam hátha belátóbb lesz és elkezd küzdeni, de nem... simán továbblépett. Ennyit jelentettem csak neki.

Nem akar már téged. A legjobb amit tehetsz (velem együtt) az az, hogy továbblépsz és gyorsan elfelejted ezt az alakot.

2013. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Talán rá kellene jönni, hogy nem jó a távkapcsolat?....Egy pasi nem csak levelezgetni akar......
2013. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

4-es nagyon jó dolgokat írt! Ő nem szakít. Csak kiprovokálja. Igy volt velünk is.

Időt kért, hogy átgondolja a (máig nem tudom milyen:O)problémáját. Mikor végzett azt mondta marad. De továbbra is magasról tojt rám én erre ráuntam és szakítottam vele. Szégyen ,hogy valaki 23 éves létére ennyire gyáva legyen!

2013. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jó a távkapcsolat, csak az a kérdés, h mennyi a távolság..
2013. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!