Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezzem vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Adott 1 lány aki eléggé nyomult rám vagy 3-4 hónapig.. eleinte csak beszélgettünk de akkor még nem éreztem iránta semmit... utánna elkezdtünk sétálgatni és kezdtem nagyon megkedvelni aztán majdnem volt 1 csók de csak majdnem...

Most összejött 1 másik fiúval..Én pedig most jöttem rá hogy nagyon nagyon szeretem hogy szerezzem vissza???


BÁRMIT MEGTENNÉK !!!!!!!!


olyan válaszokat hanyagoljuk ha lehet hogy hagyjam már késő meg ilyesmik... nem adom fel az biztos!!!


nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat !!!

nagyon fontos!!



2013. nov. 2. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt szinte, én nekem is jöhet a válasz.
2013. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bármit? Akkor nyírd ki a fiút és tereld a gyanút a lány legjobb barátnőjére, kettőt egy csapásra, onnantól fogva egyedül a tiéd lesz.

Vannak még egyéb alternatívák is de azokat sajnos bünteti a törvény.

2013. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mért ha kinyirom azt nem bünteti ?? :D :D XD
2013. nov. 2. 14:45
 4/13 anonim válasza:
én mindíg a miatt kényszerültem elválni mert mindíg elmentek vagy suliba vagy Sopronba.
2013. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elbasztad, hogy nem csókoltad meg... A másik fiúnak volt töke, ezért vele van.
2013. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Na szóval!:) Folytasd a lánnyal a beszélgetést, ha már tök jóba vagytok egy sima talit lehet meg is tudtok beszélni. Legyetek barátok! és ezt az idézetet a figyelmedbe ajánlanám :

~Várj! Mert ugyanis ráfog jönni, hogy te kellesz neki!~

Amúgy meg bármi van írhatsz..:D /női agyammal könnyebb/

2013. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
uhh utolsó kösszii élnék ezzel a lehetőséggel majd leirom neked a kis történetet :))
2013. nov. 2. 20:32
 8/13 A kérdező kommentje:
okké hogy a másik fiú bátrabb volt ezért van vele.. de akkor engem már nem szeret ?? vagy ilyen hamar elmúlt vagy akkor most ez hogy van??
2013. nov. 2. 20:33
 9/13 Emberek ***** válasza:
Hagy őket békén, várj, és reménykedj!
2013. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hívd el randira légy tökös és a végén kapd el én is így csináltam.....aztán összevertek a csajom volt pasija és a haverjai, de még mindig együtt vagyunk:)
2013. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!