Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek 15 évesen szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek 15 évesen szerelmes? MI az amit érzek?

Figyelt kérdés

Minden este egy srácra gondolva alszom el, minden reggel rá gondolva ébredek fel, egész nap ő jár a fejemben. Amikor tanulnom kéne, akkor is az ő arca van előttem ahogyan mosolyog. Egyik pillanatban még boldogan ábrándozgatok, a másik pillanatban pedig azt érzem hogy ő nem gondol soha rám. Ilyenkor olyan érzésem van, mintha egy hatalmas lyuk tátongana a mellkasomban. Lehet szerelem, amit érzek? Vagy még túl fiatal vagyok ahhoz?

[Bár a kérdésem szempontjából talán nem lényeges, de ő nem így érez, sőt szinte észre sem vesz... :(]



2013. nov. 2. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz.
2013. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz, maximum állom:)
2013. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
HÜLYESÉG nem lehetsz ehhez fiatal. Ez egy érzés. Teljesen természetes. És igen szeritnem belezúgtál a hapsiba.
2013. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is rád gondolok . :)
2013. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy vannak akik halál komolysággal papolnak arról, hogy 15-16 évesen még mindenki gyerek és túl korai bármit is csinálniuk ellenkező neműekkel érzései mindenkinek vannak.(persze van amiben igazuk van de nagy többséggel nem értek egyet) Attól, hogy tapasztalatlan vagy ne félj a lelkedtől. Simán lehetsz szerelmes ami mellesleg csodajó! De csak te tudhatod, hogy megértél e már ilyen érzésekre ezt így mi nem tudjuk eldönteni. :)
2013. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5 -re +1, mindent leírt. Egyébként igen, kérdező, tökéletesen definiáltad a "belezúgtam, de nagyon" érzést. Velem is ez van. :)


22/F

2013. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen te szerelmes vagy. Én is ugyan így érzek csak már ez 1 éve van így.DE nem mindig jó főleg ha reménytelen szerelemről van szó.
2013. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Emberek ***** válasza:
Igen lehetsz szerelmes. Ez egy teljesen természetes dolog
2013. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2013. nov. 2. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!