Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok, de mégsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de mégsem?

Figyelt kérdés
Már nem érzem azt a tüzet, mint régebben. És már annyit csalódtam, hogy nem is szeretném, mert újra az lenne a vége, hogy megsérülök. De mégis vágyom arra, hogy valakit szeressek és ő viszont szeressen.
2013. nov. 2. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
most akkor van vlkid vagy nincs?
2013. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van, de már nem vagyok vele boldog, pedig nagyon szeretem. Hiányzik az, amit az elején éreztem. De félek, ha újra azt érezném, úgyis ez lenne a vége, mint most.
2013. nov. 2. 17:05
 3/4 anonim válasza:
Mintha csak magamat hallanám...:) Biztos vagy benne, hogy ugyanaz lenne a vége? Nem csak a félelem beszél belőled? Félelem a csalódásoktól... Nem biztos, hogy ugyanaz lenne a vége. Ha bezárkózol, hogy megóvd magad a csalódásoktól, elveszed a lehetőséget magadtól, hogy boldog legyél.
2013. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nehez tudom elképzelni, hogy őjra azt érezzem, mint annó. Semmi sem tart örökké, és már úgy vagyok vele, hogy hiába lennék boldog, az csak egy rövid ideig tartana, és utána sokkal tovább a boldogtalanság.
2013. nov. 2. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!