Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 45 éves férfi szerethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 45 éves férfi szerethet szerelemmel egy 25 éves nőt?

Figyelt kérdés
A korkülömbség ellenére komolyan veheti a nőt?

2013. nov. 3. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen. pár azt a 20 évet mindig is soknak gondoltam
2013. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a kora alapján komolyan, de a helyesírása alapján bizony körberöhögném (külöNbség)
2013. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szeretni éppen szerethet, de visszafelé azért nem biztos. Ha pedig mégis, akkor azért érdemes belegondolni a jövőbe.

A szüleim közt 18 év a korkülönbség és bizony vannak belőle problémák. Leginkább az hogy fater már 71 éves és ő már annyira nem szeret kimozdulni, anyukám meg azért 53, szóval még menne néha ide-oda. Színházba, koncertekre, ilyesmi és bizony nehéz kompromisszumokat kötni. És most csak egy dolgot emeltem ki. Arról nem is beszélek hogy egyidős vagy a szüleivel és a lányod lehetne, vagy talán van vele egykorú gyereked, szerintem több szempontból meredek a téma.

2013. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen
2013. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ellcsi91 válasza:
Igen,de az hogy igazán szeret e oda komoly lépéseket is társít.Pl...lánykérés,házasság javaslata..de ha ezeket megsem emíti lehet hogy csak friss húsra vágyik..
2013. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NEEEM!!!
2013. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen:) én ismerek ilyet:)
2013. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!