Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj ha egy nő anyagias?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha egy nő anyagias?

Figyelt kérdés

Igazán nem értem a felháborodást a férfiak részéről,hogy mi a férfi nemiszervért (:D) baj hogyha egy nő úgy választ párt magának hogy figyelembe veszi az anyagi helyzetét mert pl szerelemből nem lehet kifizetni a számlákat meg felnevelni a gyerekeket ha lesznek..miért várják el a féfiak a nőtől h ne érdekelje az anyagi helyzetük és álljon össze egy szegény férfivel akivel semmije sem lesz?

számomra hihetetlen ez az egész :D igaz én még nem vagyok asszonykorba de ez felháborító egyesek mit elvárnak a nőktől hogy maguk alatt vágják a fát...



2013. nov. 3. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Mit szolnál hozzá ha én várnám el azt tőled, hogy mindent megteremts nekem? Én megcsinálok otthon mindent, nevelem a gyereket(a szoptatáson kívül) Te meg dolgozz egész nap, túlórázz vállalj több munkát stb. Őszintén, tetszene a dolog?
2013. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

"mert pl szerelemből nem lehet kifizetni a számlákat meg felnevelni a gyerekeket ha lesznek"


Ez így igaz.Szerelemből nem is lehet.Viszont közös küzdésből igen!Úgyhogy a csajnak is el kell menni dolgozni.

Rólad meg csak annyi a véleményem,hogy pénzért árúba dobod magad.Tehát ku*rva vagy

2013. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Nekem meg az a felháborító hogy elég sok lány/"nő" elvárja, hogy eltartsa a párja, csak azért mert gyereket szül.

Én nőként, először is magamat akarom fenntartani, saját önerőből és nem érdekel, hogy milyen a páromnak az anyagi helyzete, de ne én tartsam el a végén :DD. Tudjon azért magáról gondoskodni.

Szerintem mind2 nemtől elvárható, hogy saját magát eltartsa és ne mástól várja az anyagi biztonságot.

20L

2013. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa.
2013. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Le vagyunk pontozva mert nem értünk egyet a kérdezővel. Hahah vicc :D
2013. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 PoundCake ***** válasza:

Nem ez itt a baj,de sok lány azt várja el hogy a srácnak 18-20 évesen saját kocsija legyen és egy háza/lakása.Na most ezt nem túl sok ember mondhatja magáénak ilyen fiatalon.Ha esetleg mégis akkor az tuti hogy nem csak saját erőből hanem a szülők jóvoltából és itt most a pénzesebb rétegre gondolok.Én is tervezem a jövőm, teszek is ennek érdekében, de ezek nem egyik napról a másikra beérő gyümölcsök ám!Örülni fogok ha 24-25 éves koromra lesz egy saját lakásom.(nem....nem házam)

18F

2013. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
őszintén szólva,nem értem a felháborodásod..Egy párkapcsolatban nem számít a pénz..a szereted a párod,és ö is tgd akkor akármi megoldható,csak tenni kell érte..és mi férfiak mért vagyunk felháborodva?? mert az olyan nők akik a pénzre hajtanak egy erkölcstelen k***k..akikben nem lehet megbízni..mert mindig is többet fog nekik a pénz,a vagyon számitani,mint ami a férfi..ha téged is egy pasi csak azért akarna h jól megdugjon,és csak a szexre hajtana,te is jogossan lennél felháborodva..na,hát mi férfiak is igy vagyunk a pénzhajhász r**ncokkal.üdv,további szép napot.:)
2013. nov. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

na menj te a ge..be!

az a nő, aki nem is anyagias, azt is a pasi tartja el.

De akkor te meg mi a f..szomra vágysz?

Kezdhetsz csomagolni! És go Dubai

2013. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
A megoldás az, ha szépen mindenki a saját köreiben mozog. Gazdag lány vagyok, volt tőlem szegényebb is, gazdagabb is és velem egy szinten levő pasim is. A legtöbb probléma a pénzt illetően a szegényebbel volt, mert vissza akart engem is húzni. Nekem van saját házam és azt szerette volna, ha közös életünk lesz valamikor, hogy én azt adjam el és vegyünk közösen egy másikat. Nem vagyok bolond...
2013. nov. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsó:Igazad van.Am sztem nem ciki ha egy nőnek gyereke van,otthon van vele mig GYESEen van (én se dolgoznék GYES mellett) , anya is igy csinálta... Akkor az miért anyagias? Én pl. önzőségnek tartom ha egy nő GYES mellett dolfozik a gyereket meg böcsibe adja plane ha a csaj párja is melózik
2015. jan. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!