Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ez jelent valamit? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez jelent valamit? :D

Figyelt kérdés

Amikor megöleltek egy lányt, és nagyon magatokhoz szoritjátok, annyira,hogy a szuszt is majdnem kinyomjátok belőle, akkor azt tudtosan szoktátok csinálni? És mondjuk ez jelent valamit? Mármint, hogy azt akarjátok tudatni a lánnyal, hogyfontos nektek, vagy hogy sokat jelent nektek...? Vagy miért csináljátok? :D

14\L



2013. nov. 4. 15:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
igen. pont ezt csináltam a hétvégén a nagymamámmal mikor elbúcsúztunk.
2013. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Irigylem 14 évesen mennyi problémád van..
2013. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Azért mert így jelezzük, hogy soha nem akarjuk elengedni. Vagy mert jó az illatod, válassz.
2013. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
bocs ezt most csak ugy kérdeztem, mert ma nagyon jól esett az az ölelés amit kaptam, és kiváncsi volnék, hogy ez mennyire tudatos nálatok. Nem kell egyből azt hinni, hogy szerelmi bánatom van :))) Mindegy...:P
2013. nov. 4. 15:56
 5/17 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni.
2013. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen.. Ha nagyon szorosan magamhoz ölelem a lányt akkor több 1 barátnál..
2013. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat :)
2013. nov. 4. 16:01
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de egy srac igy olelt meg engem is… regebben tetszett, de o elutasitott. Illetve, baratnoje is van, igy figyelmen kivul hagytam… de emellett haverok vagyunk, de egy baratot azert nem illik igy olelni.
2013. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
azért ölel magához szorosan mert felállt a farka és hozzád akarja dörzsölni.
2013. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
kanos a gyerek
2013. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!