Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ez jelent valamit? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez jelent valamit? :D

Figyelt kérdés

Amikor megöleltek egy lányt, és nagyon magatokhoz szoritjátok, annyira,hogy a szuszt is majdnem kinyomjátok belőle, akkor azt tudtosan szoktátok csinálni? És mondjuk ez jelent valamit? Mármint, hogy azt akarjátok tudatni a lánnyal, hogyfontos nektek, vagy hogy sokat jelent nektek...? Vagy miért csináljátok? :D

14\L



2013. nov. 4. 15:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
még gyerek vagy, kislányom :)
2013. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h minden -már bocsi h így írom- sza**ágot bele kellene mesélni egy ilyen dologba. Gondolom neked tetszik és akkor már az is h "rám nézett úristen" tuti bejövök neki szindrómád van, mindenkinek van ilyen nyugi. :D Szóval nem hiszem h konkrétan ez az egy dolog jelentene vmit.
2013. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Vannak tipikusan olyan emberek akik alapjáraton szorosan ölelnek.Az jò mert az az igazi ölelés és őszinte.(barátnő,régi barát,szerelmed..tulajdonképp tesztelheted mennyire hiányoztál neki,az ölelés erősségével.)Én pl. Utalom mondjuk az egyik másik baràtnőmnél h meglatjuk egymást már hajol h öleljem,én meg jò erősen ölelném mert hiányzott,erre ő csak odabiccent.Ezek azok a lányok akikkel már nem vagyok olyan jòba éppen ezért mert nem őszinték.Mondjuk így haveroknál nem nagyon làt az ember ölelést inkább csak 2-3 puszi.Fiù lány közöt...Mingig megöletitek egymás búcsúzáskor?Tetszik a srác?
2013. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
igen, mindig megoleljuk egyma'st, nem csak bucsuza'skor, hanem akkoris mikor tala'lkozunk...e's igen tetszik :P :D
2013. nov. 6. 13:10
 15/17 anonim ***** válasza:
És csak most ölelt erősebben,jobban?vagy ugyanolyan volt ,csak most még jobban esett.Történt előtte vlm?
2013. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
hát most ölelt erősebben, nem történt semmi, csak simán rég találkoztunk...és jól is esett, meg minden :DD de amúgy még régebb, nyáron aludtunk együtt is :P
2013. nov. 8. 06:35
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem is tudom ha akarsz valamit pròbáld meg,nem lehetetlen.De nem bìzd el magad itt azért a fiùs fura jelek is bejàtszanak...Sok szerencsét ;)
2013. nov. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!