Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a normális, hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális, hűséges, nem csúnya fiúk? Vannak még ilyenek?

Figyelt kérdés
fiatal vagyok még nem vagyok semmiről lekésve.elvagyok egyedül amúgy csak néha eszembe jut milyen jó lenne ha lenne valakim.de annyira reménytelen.:D aki normális az nem jön be külsőre aki meg bejön az meg nem normális...magamat 10/7-8ra értékelem nincsenek nagyon súlyos hibáim külsőre.persze van 1-2dolog ami nem tetszik magamon de olyan ami miatt ne lehetne egy normális barátom nincs.belsőre is rendes vagyok nem értem.nálam ezerszer csúnyább lányokat látok állandóan egész jó palikkal..és nekem mégse jön össze:D...gondoltam megkérdezem itt kíváncsiságból h vannak e egyáltalán ilyen fiúk.:D
2013. nov. 4. 02:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
Lemaradt a 16/L.
2013. nov. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen korosztályban keresgélsz, meg persze, hogy te hány éves vagy.
2013. nov. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
73%

Nem feltétlen a külsőn múlik kinek van párja. Ami azt illeti én sem tartom magam egy rossz pasinak, még is lassan 1 éve nem volt komolyabb kapcsolatom. Az hogy kinek mi számít jó pasinak az relatív. :)


21/F

2013. nov. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
"aki normális az nem jön be külsőre", itt a válasz, ezért nem találtál még ilyen fiút. Elég kicsi az esélye, hogy találsz egy olyan fiút milyet leírtál, azaz aki normális és még be is fog jönni. Szóval vagy leadsz a külső elvárásaidból, vagy türelmes leszel még egy ideig, hogy meddig, azt nem tudja senki.
2013. nov. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

1. mi van? :D

2. 19leszek jövőhónapba

3.igen tudom hogy relatív.volt már olyan barátom akiről nem 1en mondták hogy csúnya..hogy jöhettem össze vele..de nekem tetszett más véleménye meg nem nagyon érdekel:) csak most jön a rossz idő a tél rám tört a magányosság és ajjj:D

4.nincsenek nagy igényeim de szerintem te se jönnél össze egy olyannal aki nem jön be külsőre.ezen az oldalon annyiszor hangoztatják hogy nem a külső számít.hát szerintem de.1fiú se fog leszólítani egy olyan lányt aki nem jön be neki (max részegen vagy csak szexre vagy ha már nagyon el van keseredve) és 1 lány se fog randizgatni vagy összejönni egy olyan fiúval aki nem tetszik neki.persze később már a belső a fontos de külső megfog belső megtart hatalmas igazság

2013. nov. 4. 03:04
 6/27 anonim ***** válasza:
Manapság mindenféle normális fiú ritka. Az már túl nagy elvárás, hogy szépek is legyenek.
2013. nov. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
4es vagyok: én sem arra gondoltam, hogy olyannal kell összejönni aki nem tetszik, de olyat nagyon nehéz találni, aki tetszik is és még a személyisége is olyan, amilyet szeretnél. Hűséges fiúk vannak (pl. én, nem, ezt nem kell ajánlatnak venni :P), az biztos, szóval nem reménytelen a helyzeted.
2013. nov. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok, de inkább 25L felett és az se hátrány, ha kicsit "igényesebb" az írásod is...
2013. nov. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

03:09 ott a pont!

03:13 értelek most már.csak nekem ez olyan érthetetlen hogy szerintem ezek igazán nem nagy elvárások hogy tetsszen normális legyen és hűséges ezek szerintem a legalapvetőbb dolgok.nekem nem is kéne több.mégse találok ilyet..bezzeg az olyan lányoknak akiknek a pénz számít meg hogy bmwbe üljenek van mindig valakijük.nem vagyok rájuk irigy inkább ilyen nekem is és szerintem a legtöbb lánynak lehetne de én inkább maradok örökre egyedül mint a pénzéért legyek akárkivel:D

2013. nov. 4. 03:26
 10/27 A kérdező kommentje:
03:19 remélem meg tudod bocsájtani hogy az éjszaka közepén nem olyanokkal foglalkozok hogy minden 'hogy' elé és minden 'kötelező' helyre vesszőt tegyek minden mondatot nagy betűvel kezdjek.tudok helyesen írni de valahogy nem érzek késztetést rá hogy itt annyira odafigyeljek erre.amúgy ezen az oldalon mindenki tanár?kb minden kérdés alatt látok egy hasonló kommentet mind a tied.:D
2013. nov. 4. 03:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!