Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinted miért nem találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted miért nem találnak társat az emberek?

Figyelt kérdés
Ez csak egy felmérés, hogy ki mit gondol a társkeresésről - illetve, azok nehézségeiről.

2013. nov. 4. 20:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Valahogy nekem nem ez jött le. Az én környezetemben családalapítási mánia van. Aztán meg kapoma a majd én is megváltozok című közhelyet. Nem tűnik fele nekik hogy tíz éve konstans a véleményem ebben az ügyben?

36 F

2013. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mert nincs egy tér (a virtuálison kívül), ahol komolyan lehetne ismerkedni. Mert mindenki rosszul méri fel magát, és eleve rossz típusú lányoknál/fiúknál próbálkozik. Mert senki nem magához illő, hanem nála jobb párt akar.
2013. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én találok, más meg nem érdekel.
2013. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


A nők hibája elsősorban. Rengeteg rossz tulajdonságuk kihat a férfiakra és belülről őrli meg őket.

2013. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincsenek magukkal megelégedve, nem tudják magukat elfogadni és tele vannak önbizalom hiánnyal. Az az ember, aki nem tiszteli, nem becsüli és a legfontosabb, hogy nem szereti saját magát, az nem várja, hogy párt fog maga mellé találni. Még ha meg is találja, jönnek majd a gondok, a féltékenység, a birtoklás, a veszekedések. Mindez miért?? Mert nem fogadják el magukat. Egyesek nem mernek közelíteni sem a másik nemhez. Miért?? mert félnek, kételyek vannak bennük. Félnek a visszautasítástól. Egy egészséges önértékeléssel és magabiztossággal rendelkező egyén nincs ilyen "veszélynek kitéve"


Szóval, aki eddig nem tudta miért nem talált magának párt vagy talált, de mindig kudarcba fulladt a kapcsolat, először is ismerje meg és fogadja el önmagát. Persze, egy kapcsolathoz két ember kell. Lehet, hogy az illető meg van magával elégedve, csak éppen rossz társat talált maga mellé.

2013. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Eddig úgy éreztem, hogy minden pasi megakart nyugtatni, lekötni. Nekem komoly céljaim vannak és nincs is időm egy párkapcsolatra, meg éretlennek is tartom magam ilyen téren. Nem tudom kezelni a másik logikátlan viselkedését pl. Túl racionális vagyok. 23 éves vagyok, van még jócskán időm párt találni.
2013. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Esetleg lusták tenni az ügy érdekében, vagy nem is akarnak párt maguknak.


Aki akar, és keres, az talál is. Amíg nem kerestem, addig nem is volt pasim. Ezért lett csak 19 évesen először, majd 24 évesen az igazit is megtaláltam, 2 éve házasok is vagyunk.


De pl a testvérem, nem akar pasit, soha nem is volt neki, nem jár el, nincsenek barátai, nem ismerkedik, nem akar férjhez menni, se gyereket szülni, nem is lehet vele pasikról beszélni mert eltereli a témát. Ha egy filmben pl szexjelenet volt, akkor ő látványosan kivonult a szobából...szóval semmi érdeklődést nem mutat, és nem tudok rájönni mi baja lehet. Pedig már 32 éves.


27/N

2013. nov. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem lehet, hogy a nővéred leszbikus? :)
2013. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
akkor próbálkozna lányoknál... de nem teszi, semmit nem csinál, senkinél nem próbálkozik.
2013. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 perfect li(f)e ***** válasza:

Ahogy én látom,elég sok okkal magyarázható ez a dolog. Kezdve azzal,hogy sokan nem mozdulnak ki, ha mégis,akkor kezdeményezni nem mernek (a végén mindkét fél csak vár a másikra, nem tudnak olvasni a jelekből, mindenki csak a biztosra menne,de mint tudjuk,olyan nincs:) ) Folytatva az önértékelési problémákkal,mindkét irányba..

Sok ember sajnos nincs összhangban önmagával, anélkül pedig nemigen lehet párt találni.

Plusz ez a világ már túlságosan is a külsőségekről szól,ami hol nyilvánulna meg jobban,mint a párválasztásban?! Félre ne értsétek, számomra is fontos a külső és a vonzalom, de pusztán erre alapozni egy kapcsolatot...Valljuk be,nem vetíti előre a tartósságát:)

2013. nov. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!