Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért találnak nehezen párt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találnak nehezen párt a tanult, művelt, magas iskolai végzettségű emberek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 03:37
1 2
 1/15 Kobudera ***** válasza:
100%
A műveltség és a magas iskolai végzettség szerintem nem egyértelműen jár együtt. Azt gondolom, hogy mindenki tanulhat élete végéig, és ehhez nem kell iskola. Mentalitásból fakadó problémák vannak a háttérben. sokan meg sem tanulnak "gondolkodni", csupán élnek bele a nagyvilágba. Az igényes embereknek nehezebb akik szellemi "dolgokat" is várnak egy kapcsolattól. aki helyes önértékeléssel, önismerettel rendelkeznek. Kevesen vagyunk. 31/F
2011. dec. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Marha egyszerű az ok.


Mert csillagászati elvárásaik vannak. Bár ehhez sokszor műveltség sem kell.

Remek példa:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Bár én azért kételkedve fogadom ezt az általad tényként közölt állítást. Nem hiszem, hogy ez annyira nehéz lenne nekik...



21F

2011. dec. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy amerikai kutatás szerint az intelligensebb emberek átlagosan később vesztik el a szüzességüket. Szerintem ebben főleg az játszhat közre, hogy a jobb szellemi képességű emberek többet gondolkodnak, sokszor befelé fordulóbbak, ezért többet is szoronganak, így szociális helyzetekben kevésbé magabiztosak, mint egy náluk "butább", de fesztelenebb és nyitottabb ember. Nézd meg, a szerepjátékos kocka srácok általában intelligensebbek, mint a kondiban izzadó izomemberek, de nem hiszem, hogy magyaráznom kéne, melyik talál előbb csajt magának.
2011. dec. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert értelmes elvárásaik vannak, nem jó nekik bárki aki szembejön az utcán, és hidd el ez lenne a normális, hogy az ember gondolkodjon mielőtt bárkivel is kapcsolatot akar.
2011. dec. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mert számukra fontos a gondolkodás, a következtetések levonása, szeretnek belelátni a "mélyebb dolgokba". Ezzel nincs is semmi gond, de egy párkapcsolat csak akkor működhet harmonikusan, ha mindkét fél hasonlóan gondolkodik.Persze a humor, a jókedv nem iskolai végzettséghez kötött, ők is szeretik jól érezni magukat...csak a "közeg", az érdeklődési kör mégis más.

24/L

2011. dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 danyiluska ***** válasza:

En festo es zenesz vagyok, olvasott, 4 nyelven beszelek, szeretek filozofiaval es vallassal foglalkozni es egyeb erdekes dolgokkal.

Nagyon nehez intelligens lanyt talalni, akivel nekem tenyleg ERDEKES lenne. Sajnos az osszes okos lany foglalt mar 100 eve, ha meg nem, akkor sokszor sznobok, vagy a "million dollar babe" cucc megy.

2011. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem lehet, hogy a műveltség és a gondolkodás teljesen természetellenesek, mert akadályozzák a szaporodást?


Így a művelt emberek csak a gyorsan szaporodó, de buta emberek rabszolgái lehetnek.

2011. dec. 27. 16:38
 8/15 anonim ***** válasza:
Természetellenes? :D Akkor maga a civilizáció is természetellenes (ami egyébként egy teljesen védhető álláspont). De az hülyeség, hogy az intelligens emberek a buták "rabszolgái" lennének, ilyet maximum rövid távon láthatsz.
2011. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
sok igényük van, nem alkusznak meg.
2012. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert válogatósak. Különben én csak diplomásokkal randizom, nálam ez alap.
2012. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!