Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ronda emberek könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda emberek könnyebben találnak maguknak párt?

Figyelt kérdés
Egy lány ezt mondta nekem.Nem mertem rákérdezni, hogy ez tapasztalat-e, de kifejtette a részleteiböl annyit, hogy a ronda embert könnyebb megtartani, mondhatni rossz pénz nem vész el, és a ronda ember mindig kaphato a sexre, mert nem duskál a lehetöségekben.Van egy olyan érzésem, hogy ez az opcio is csak nöknél müködhet.Ronda férfit melyik nö szeretne tartani, csak azért, hogy azt könnyebben magához láncolhatja?!
2010. máj. 20. 19:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nemtom nincs sok tapasztalatom ebbe de szépeknek mégkönnyebb azt tudom:D igaz nemvolt 2hétnél hosszabb kapcsolatom xD
2010. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de azért beleugattál a kérdésembe?
2010. máj. 20. 19:42
 3/22 anonim ***** válasza:
mér nem szabad hozzászolni ha nemvagyok csunya?
2010. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
oké.annyira lehetsz csunya ezek szerint, amennyire okos.
2010. máj. 20. 19:45
 5/22 anonim ***** válasza:

Jaj.:D

A kérdésedhez: ne általánosítsuk ezt, szerintem ilyen nincsen, hogy a ronda ember könnyebben párt talál magának, mivel a ronda valakinek szép, és a szép ronda valakinek.. :)

2010. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
...Érted...:D Akire azt mondod pl. hogy ronda, az lehet, hogy csak neked ronda, más meg szépnek mondja, így megdől a "rondáknak áll a világ" elmélet. :)
2010. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
de legalább szép vagyok és könnyen találok párt
2010. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
az valoban egy dolog, hogy kinek mi a szép.pl adódhat olyan, hogy ronda szerintem is, de azt mondom magamban, hogy jóóólessszazis.
2010. máj. 20. 19:51
 9/22 A kérdező kommentje:
azt hiszed, hogy most elfutok sirva?! mégis mit gondolsz, te észkombájn? nem sok célja lehet az életednek, amig "nemvagyok" és hasonlo kaliberü szavakat irsz le.szépnek születni nem nagy szám, bank ad pénzt sminkre meg szép ruhákra, de agyra nem, ugyhogy ebböl is látszik, hogy abszolut semmiért nem dolgoztál még meg életedben!
2010. máj. 20. 19:55
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát sorry nem elég az hogy ronda vagy ilyen bunkón a kutya sem szarik le téged...
2010. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!