Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor lettetek szerelmesek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lettetek szerelmesek?

Figyelt kérdés

Milyen élethelyzetben voltatok, milyen lelkiállapotban? Boldogok voltatok, gondtalanok, és a szerelem csak habként jött a tortára, vagy csalódottak, elkeseredettek voltatok, és a szerelem rángatott ki a mélyből?

Kerestétek vagy rátok talált?



2013. nov. 4. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Xar az egész, ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel :D
2013. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kb 13-14 éves lehettem.. azóta is tart, és örökké tartani fog, még úgy is hogy soha nem kaphatom meg Őt. 18/L
2013. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
addig voltam boldog míg szerelmes nem lettem, hehe. szerencsére már fiatalon rájöttem, hogy hülyeség.
2013. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Épp elégedett voltam a helyzetemmel, kiegyensúlyozottnak éreztem magam, és úgy éreztem, nem hiányzik semmi.
2013. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ne változtass meg... válasza:

Hát, nem tudom, hogy szerelmes vagyok-e, de igazából csak annyi történt, hogy soha sem voltam igazán boldog, úgyértem, valami mindig beleszürkített, de ha vele vagyok, akkor felhőtlenül vidám tudok lenni :)

14L

2013. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy pontosan mit érzek. Még sosem voltam szerelmes. Most viszont már fél éve érzek valamit egy srác iránt. Nagyon tetszik, ha valami videót (gitározik) látok róla, vagy meglátom, akárhol, rögtön felvidulok, egy aranyos kép után, meg hosszan vigyorgok.. Persze a gyomorgörcs sem maradhat el. Szinte mindennap csak róla álmodok :D Nem mondhatnám hogy szerelem volt első látásra.. Barátnőm küldött egy dalt, amiben játszott még a nyáron. Nem tetszett akkor, de egyre többet jártam utána, és suli elején már tényleg éreztem hogy valami van itt :DD

Bár úgy se lehetne köztünk semmi.. szerintem ő más vizeken evez xD meg barátnőmnek is bejön..

15/L

2013. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 könny17 ***** válasza:
Én mikor elsőnek bele szerettem egy lányba olyan 6 éves lehettem. :) Akkor nem is tudom, boldog voltam, bár féltem, elmondani a lánynak az érzéseket, meg tudod ez a lepke a gyomorba szitu volt. Azóta már több mint 21x voltam szerelmes, de mind kosár volt, és így a szerelem nagyon rossz arcát ismertem meg, a legfájdalmasabb arcát. De ezek a szerelmek csak fellángolások voltak, ha így utólag bele gondolok. Mert a legutolsó lány akibe tényleg szerelmes voltam abba nagyon bele szerettem, és rettentően nagyon soha se éreztem ezt a fajta szerelmet, de persze ő is nemet mondott, ides tova 3 éve szenvedek miatta... persze el kellene felejtsem, de nem megy, am szerintem azért ilyen ez a szerelem, mert nem a szépségébe szerettem bele, hanem a belső énjébe aki megfogott engem. :) De a lényeg hogy a szerelem tudd nagyon borzasztó, és rossz lenni.
2013. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem éppen a legjobb lelkiállapotban voltam, aztán jött Ő, és még jobban összezavarta a helyzetet, de ennek ellenére nagyon jó volt. Olyan édesen keserű pillanat volt...Gyűlöltem is meg elképzelhetetlenül szerettem is egyszerre... még most is :)
2013. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A szerelem a világon a legszebb érzés, az élet mozgatórugója, sosem értettem hogy tudnak az emberek olyanokat mondani róla hogy "borzasztó" meg "bár ne lettem volna szerelmes". Gondoljatok már bele, mi mozgatja a világot ha nem a szerelem és a szex? Ti se tudnátok élni nélküle... Csak kíváncsi voltam hogy átlagban az embereket életük mely pontjain találja el Ámor nyila :)
2013. nov. 4. 21:55
 10/11 anonim ***** válasza:

3,5 éve történt, 24 éves koromban. Elég sok csalódáson voltam túl akkorra, plusz stresszes is voltam, mert kemény volt a suli. Épp vizsgaidőszak volt, az első év vége felé, amikor megismerkedtünk.:) Már nem számítottam rá, annyira sokszor kergettem hiú ábrándokat...nem mertem beleélni magam...hogy nekem sikerülhet valaha megtalálni az igazit.


Rám talált. Épp polgári jog vizsgámról mentem haza, amikor egy üzenet várt rám azon az internetes társkeresőn, amin megismerkedtünk:) 18 nap ismerkedés után találkoztunk. Már az első randin őrülten egymásba szerettünk. 1 hónap után kérte meg a kezemet. 1 év után összeköltöztünk, fél évre rá összeházasodtunk.


2 éves házasok leszünk jövő hónapban:)


27/N

2013. nov. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!