Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek volt olyan a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt olyan a kapcsolatotokban, hogy azt hittétek végleg kiszerettetek a párotokból, aztán újra szerelmesek lettetek belé?

Figyelt kérdés
Esetleg fordítva? És volt kzte szünet, szakítás?
2012. márc. 6. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

nem volt!


soha nem volt egy kapcsolatomban sem, olyan h felmerüljön efféle dolog, h labilis legyen vagy kiszeressek belöle vagy szünet...


nálam 2 véglet van...1. együtt vagyunk, 2. isten veled meg a gyöngyharmat

2012. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt, mert rengetegszer megbántott, jogosan éreztem hogy nem kell többé és nem szeretem... viszont arra nem tudok válaszolni hogy újra belé szerettem vagy ki se szerettem belőle csak úgy próbáltam bebeszélni magamnak... de szeretem még mindig/újra :)) És szakítás volt a kettő között... :(
2012. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt,de már nincs.Van amit eltűrök és van amivel végleg elásta magát,szóval ez nálam erőltetve se menne.
2012. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!