Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csaltatok már meg olyasvalakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltatok már meg olyasvalakit, akit tényleg szerettetek? Mit éreztetek utána?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka? Ha kiderült, elmondtátok vagy másképp tudódott ki? Kort és nemet is írjatok, légy szíves!

2013. nov. 6. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2013. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
senkit nem csaltam meg akit szerettem.. olyannal meg nem jöttem össze akit nem szerettem.
2013. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld. Jöhetnek még. :)


I am Alive:


Neked lenne igazad, de sokan úgy jönnek össze, hogy csak egy erős vonzalmat, szimpátiát vagy rajongást éreznek a másik iránt és az igazi szerelem csak a kapcsolat folyamán, idővel alakul ki - már ha kialakul.

2013. nov. 6. 21:28
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Én csókkal csaltam meg a barátomat akkoriban. Pedig úgy éreztem, igazán mindennél jobban szeretem. De mára a sok "aki szeret nem csal meg" vélemény elbizonytalanított úgyhogy nem tudom. Voltak problémák és talán nem voltam belé őrülten szerelmes de nagyon mélyen és erősen szerettem. Józanul soha eszembe sem jutott volna mégcsak félre sem nézni. Viszont részegen a buliban lekapott egy pasi, és sajnos én viszonoztam a csókot. Bódult állapotban voltam, meg is lepődtem szóval nem löktem el és pofoztam fel azonnal. A barátom viszont meglátta és kidobott. Fél évig szenvedtem miatta. -10 kg meg ilyenek. Szóval szerintem mégiscsak mélyen érezhettem iránta ha ennyire rossz volt nélküle.
2013. nov. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Fiatalabb koromban még bele-bele szaladtam én is "csók" csalásba, de akkoriban az érzelmeim sem voltak olyan mélyek mint amiket most táplálok a párom felé.

Én nagyon szerettem minden aktuális páromat, de ha bármi bizonytalanságot éreztem részéről én sem kötődtem már annyira. Most viszont a párom részéről teljes bizonyossággal érzem a szerelmét, soha semmilyen körülmény nem tudna még csak kialakulni sem, hogy akár flörtölgessek mással! Ezáltal az én szerelmem is mélyebb, egész más szintek vannak szerelem és szerelem között. :) Szóval: nem!

2013. nov. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam.


Azért tettem fel ezt a kérdést, mert az előző kapcsolatomban állítólag valami hasonló történhetett. Hosszú kapcsolat volt, miután szakítottam vele, egy-két hónapra rá derült ki, hogy egy évvel azelőtt kavart egy közös ismerősünkkel. Nem csók volt - szerinte az intimebb -, de konkrétan a szexig sem jutottak el állítólag, ennek ellenére jól elszórakoztatták egymást.

Ez engem nagyon meglepett, mert a hibái és a rossz tulajdonságai ellenére abban az egy dologban biztos voltam, hogy szeret. Több, mint egy éve szakítottunk már, de azóta is egyedül van és akárhányszor szóba elegyedünk, mindig visszasírja azokat az időket, míg együtt voltunk.


Itt is gyakran olvasom, hogy ha egy férfi megcsal, attól még szeret, csak nem tudott uralkodni magán, ez ihlette a kérdést. Számomra ez attól még elfogadhatatlan, csak kíváncsi voltam mások véleményére is.

2013. nov. 7. 09:59
 7/11 anonim ***** válasza:

En eletemben egyszer voltam szerelmes, 17-18 evesen de soha soha nem tudtam volna megcsalni a parom. Meg eszembe se jutott amig vele voltam. Es nem hogy csak addig de meg szakitas utan se voltam kepes mas fiukra nezni egy jo ideig.

A masik kapcsolatomba mas volt mert szerelmes nem voltam, a baratom meg nem hozzam valo volt, erzelmeim voltak de szerelem koztunk nem letezett. Megcsalt nem egyszer, le is fekudt massal de ezeket mar csak szakitas utan tudtam meg.

A kapcsolatunk vegen volt valaki aki nagyon felkeltette erdeklodesem, de neki is azt mondtam, hogy tisztelem a parom ha nem is szeretem de amig nem szakitok vele addig meg egy csok sem johet szoba.

2013. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, 25 L
2013. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Nincs olyan, hogy valaki nem tud uralkodni magán. Ez egy nagyon nagy kamu.


Ha valaki szereti a másikat akkor nem csalja meg. Ezt én a saját bőrömön tapasztaltam.


19 -20 évesen volt egy 10 hónapos kapcsolatom. Jól éreztük magunkat, kedves volt, kedveltem őt, de semmi több. Nem is ragaszkodtam hozzá túlságosan. Ha nem voltunk együtt nem sűrűn gondoltam rá. Nem tudtam milyen a szerelem... nem volt semmi tapasztalatom.


Az első hónap végén teljesen véletlenül összefutottam az exemmel. Nagyjából fél órás beszélgetés után megcsókolt, én pedig viszonoztam. Többször is megcsókoltuk egymást. Bár a szexre nemet mondtam.


Körülbelül ez döbbentett rá arra, hogy nem érzek szerelmet a barátom iránt. Vállaltam minden felelősséget. Bevallottam mi történt. Ő könyörgött, hogy maradjunk együtt, mert szeret engem, és majd kialakul a szerelem nálam is...


Végül lefeküdt valaki mással. Én erre szakítottam, ő pedig felpofozott. Visszaütöttem. Aztán egy hatalmas veszekedés után itt lett vége. Otthagytam.


Évekkel később, 24 évesen ismertem meg az igazi szerelmet, hogy milyen is ez valójában. Soha nem történt semmi olyasmi, mint az exemnél. Nem csókoltam mást, nem feküdtem le mással azóta amióta a férjemmel együtt vagyunk. Mert ez igazi szerelem, és eszembe se jut megcsalni mert boldog vagyok vele. Mert szeretem!


27/N

2013. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó: nagyon tanulságos történet, mire tud vetemedni az, aki állítólag "szeret". Jelenlegi kapcsolatodhoz sok boldogságot!
2013. nov. 11. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!