Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy mégis szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy mégis szeret, csak nehezen tudja kimutatni, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Az elején nem vett komolyan, csak játszott velem, ezért később nem nagyon akartam elhinni, hogy tényleg belém szeretett idővel. Nem nagyon tudta kimutatni az érzéseit, ezért én is folyton bizonytalankodtam, nem tudtam eldönteni mit érzek, hogy érez. Az utóbbi időben sokat féltékenykedett, de azzal csak felbosszantott, úgy éreztem szakítanom kell vele. De mikor megmondtam, hogy nem vagyunk egymáshoz valók, és jobb, ha szétválnak útjaink, megrészegedett, nézegette az egyik képünket, sírt, és összevagdosta az alkarját. Tudom, mert láttam. Majd megszakadt a szivem.

2013. nov. 8. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmi zsarolás magasiskolájának színházi előadását mutatta be az illető. Ez nem szerelem, ez gyerekes hisztizés. Akit szeretünk, azzal nem játszunk (normál esetben). :)
2013. nov. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:
100%
1-esnek igaza van. Ez érzelmi zsarolás.
2013. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tsundere?
2013. nov. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az elején azért nem vett komolyan, mert jóval fiatalabb vagyok nála. És egyébként meg kb. másodszor láttam sírni akkor. Pedig ismerem egy ideje.
2013. nov. 8. 11:06
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as, igen, valami olyasmi.
2013. nov. 8. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elején azért nem vett komolyan,mert nem mert komolyan venni,félt a mély érzelmektől,most meg már az önsajnálatot,és saját magát veszi túl komolyan,mint ahogy a kapcsolatotokat is.
2013. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!