Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta a barátom, vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátom, vannak olyan érzelmek, amiket csak akkor tud kimutatni az ember, ha szeretkezünk. Mégis mire gondolhatott?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
A szerelemre.
2010. nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bármire gondolhatott:

Érzékenységtől kezdve, a gyűlöletik:S

2010. nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát,ha nem tudod,akkor nem vagytok egymáshoz valók
2010. nov. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ez kamu ne higgy neki! Dobd ki a fenébe, majd lesz másik!
2010. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem dobom ki, mert nincs miért...Jó a kapcsolat:)

Meg amúgy is megbeszéltük, hogy akkor fog megtörténni a dolog, ha kész vagyok rá.

2010. nov. 28. 12:18
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"mire gondolhatott?"

Szerintem erre:


MINÉL ELŐBB MEG BASZNI.

2010. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
minél előbb meg akar du*gni, a többi meg kamu. istenem, az érzelem az nem a dugáskor keletkezik, az csak egy ürítés a sok f*asz férfinek... de nyugodtan szo*pd be a kamu dumáját, majd rájössz
2010. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, hogy aki csak azt akarja, az vár 3 hónapja, meg eltölt velem napi több órát...Hmm, érdekes:)
2010. nov. 29. 09:56
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!


én tudom mire gondol: ha szerelemmel szeretkezel valakivel,akkor az olyan mintha a mennyországba repülnél. olyan érzések,energiák törhetnek elő,ami valóban máskor ilyen intenzitással nem élhető át.


van h az ember még el is sírja magát a végén,pontosabban annyira túlcsordulsz h a könnyed is kifolyik :)


kb olyasmi mint amikor hallasz egy gyönyörű zenét vagy látsz egy szép filmet és meghatódsz úgy h beleborzongsz és pityeregsz. de a szeretkezés ennél 1000x szebb lehet :)

2010. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A megfelelő helyen
2017. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!