Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetsz egy olyan emberel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetsz egy olyan emberel kapcsoltban aki képtelen megváltozni hosszútávon?

Figyelt kérdés
A volt pasimról van szó, akinek alap h mindig neki van igaza képtelen megváltozni vagy leülni és megbeszélni a dolgokat közbe engem tart nehéz esetnek de szerintem ő az ...

2013. nov. 8. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember sosem tud alapvetően megváltozni, úgyhogy erre hiába vársz. Vagy megszokod (elfogadod), vagy megszöksz...
2013. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Pretty Ballerina ***** válasza:
Ha vállalod, hogy alárendelt leszel, és hogy elnyomnak. Egyébként nem, nem is éri meg.
2013. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hatàrozott nem!
2013. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom h teljesen változon meg mert azt nem kérem nem akarok papucsot csinálni belölle csak h egy kapcsolat alap dolgait tanulja meg h annyit adj a másiknak amelyit ő adot neked vagy talán töbet h a gondokat bajokat beszéljük meg hogy járjunk el együt és külön is bulizni hogy azért szoljon ha baja van ne magába tartsa és később orditozva tudjam meg h ja ezért volt ideges ilyenekre gondolok am eddig őt szerettem a legjobban eltudnám képzelni vele a jövőmet ha kicsit oda tenné magát ...
2013. nov. 8. 13:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember nagyon makacs és önmagának mindig saját maga lesz az első. Kapcsolat és házasság is nagyon rossz az ilyennel.
2013. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
értem hát köszönöm azt hitttem hathatok a fejére egy kicsit de :S amikor probáltam beszélni vele mindig megmakacsolta magát aztán elkezdtem magamban keresni a hibát .. nekem kéne papucsnak lenni és szót se szolni v mi ? nem értem
2013. nov. 8. 13:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Többek közt ez az egyik ok, amiért hallani sem akarok párkapcsolatról. Rengeteg nő azt tűzte ki életcéljául, hogy megváltoztasson egy férfit. Na, én ebből nem kérek, de sok másik férfi sem. Ha tudatosan nem változik, akkor nehéz dolgod lesz. Akkor nem zavart, amikor megismerted?
2013. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
na pont ez én nem akarom erőszakal megváltoztatni csak szeretném ha jobb ember lenne belöle és kihuzni a sok sok hülyeségbe amibe belemegy ... én csak szeretném ha hosszutávu lenne a kapcsoaltunk és komoly ... mert szakitottunk és nem engedi h elfelejtsem mindig betoppan az életembe amikor pont kilábalnék belöle és nem tudom h miért ...
2013. nov. 8. 14:50
 9/12 A kérdező kommentje:
na pont ez az önzőség már ne is haragudjatok EGY KAPCSOLATBAN ALKALMAZKODNI KELL A MÁSIKHOZ NEM LEHET AZ H EGY NŐ ADJON FEL MINDENT a férfi meg éli világát ez már NEM A KÖZÉP KOR ÉN MONDOM CSAK ALAPOKAT KÉREK OLVASD VISSZA ...
2013. nov. 8. 14:51
 10/12 anonim ***** válasza:
átérzem a helyzeted ! az én volt barátom PONT UGYAN ILYEN.. és nekünk is ezért ment tönkre az a nagyon jó kapcsolatunk.. egy álom volt. ameddig meg nem ismertem komolyabban. és hidd el nem lehet velük igy birni :( én se akartam megváltoztatni csak h kinyiljon aszeme és nekem is lehessen egy kis szavam mellette..de semmi nem változott.. :/ szerintem nem is fog már. sajnálom !
2013. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!