Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Hosszútávon így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Hosszútávon így életképes egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy szerintem a barátom nincs teljesen megelégedve a külsőmmel. 22 éves, 165 cm, 53-54 kg vagyok, 75B-75C közötti cicimérettel. Amikor megyünk az utcán és látunk olyan nőket akik szűk farmerben járnak, de az "úszógumi" kibuggyan, fel szoktam tenni az ironikus kérdést hogy minek erőszakol magára 3 számmal kisebb nadrágot, de a párom meg azt mondja hogy semmi gond nincs velük, nem kövérek, jól néznek ki. Ő pl az ilyen testalkatú nőre is azt mondja hogy jó alakú nő: [link] Én meg inkább az karcsúbb alkatú vagyok, mert ezt örököltem a szüleimtől, genetikailag nem tudok hízni, hiába eszek egész nap zsíros ételeket vagy bármi, átmegy rajtam és nem rakódik fel semmi. A múltkor is néztünk egy vígjátékot amiben volt egy nő kb ekkora mellekkel: [link] Én meg mondtam hogy ez szerintem már túl nagy, de a barátom meg azt felelte hogy nem, nem az. Tudom hogy nem kellene felvennem de mégis rosszul esett mert tudom hogy nekem soha nem lesz olyan alakom vagy akkora mellem. Van amikor a barátom gizdának, gebének mond, meg hogy eszek-e rendesen mert eltűnnek a melleim. Egyre inkább csak szex előtt és közben szokta dicsérni az alkatom. Rosszul esik, mert az exem soha nem mondott ilyet, számára én voltam a tökéletes, mert neki előttem sok barátnője is volt, kipróbálta nagy mellűvel is, de azt mondta hogy szörnyű, sokkal jobb a kisebb, formás, "tenyérbe való" cici. A jelenlegi páromnak csak egy barátnője volt rajtam kívül, ő ducibb volt nálam és nagyon durván szőrös. Sokszor eszembe jut hogy lehet jobb lenne szakítani hogy kipróbálja vaskosabb nőkkel, hogy tudjon viszonyítani. Tegnap ezt észrevette rajtam, kérdezgette is hogy mi a baj, próbált vigasztalni, de én úgy tettem mintha semmi baj nem lenne, végülis az én testem az én problémám. Nem tudom mit csináljak, nincs önbizalomhiányom mert a sokan vonzónak találnak, csak az a leglehangolóbb hogy pont a párom nem...
2013. okt. 21. 12:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ez manapsag valami virus...nem kell a pasiknak a szep, karcsu nö...hizz meg, en is azt tettem. azoita imadnak. viccen kivül....
2013. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Inkább azzal lehet talán baja, hogyha leszólod a többi nőt, ezt egyik pasi sem szereti.
2013. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
szerintem inkább neked van problémád magaddal, nem a pasidnak veled.
2013. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
Ha tetszik neki akkor tetszik neki, ne szóld már le mindig ezeket a nőket. Gondolom neked is tetszenek más pasik küllemre, most milyen érzés lenne, ha ő is folyton belekötne mindegyikbe?
2013. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
igen, problémám van magammal mert a párom gebének tart :(
2013. okt. 21. 12:52
 6/23 A kérdező kommentje:
Lehet hogy én is megnézem a kockás hasú férfiakat, de én nem éreztet így a párommal hogy nekem az jobban tetszik, mint az ő teste - mert ez így is van.
2013. okt. 21. 12:53
 7/23 A kérdező kommentje:
vagyis nem éreztetem ezt vele, mert én meg vagyok vele elégedve, értitek
2013. okt. 21. 12:54
 8/23 anonim ***** válasza:

Te nem fogadod el magad, és nem beszélsz vele nyíltan erről. Ezek alapján ő nem mondott olyat, amit az utolsó kommented mondd.

Ha nem találna vonzónak, szex eltőt se mondaná. Se máskor. Szeritnem túlreagálod, emrt nem olyan válaszokat kaptál, amit vártál - amikor leszóltad a nőket az utcán.

2013. okt. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Írtad,hogy hiába eszel,akkor sem megy fel rád kiló.Szerintem emiatt nem kellene legebéznie.Te ilyen alkatú vagy,ezt kell elfogadni és szeretni vagy nem.Én is átlagos vékony testalkatú vagyok,annyi különbséggel,hogyha sokat eszem,az picit látszik a hasamon,és csípőmön,de egy hét edzés és már nyoma sincs,olyan hamar le is megy.

Ne is akarj megváltozni,ha elfogad így fogad el.Gondolom mikor összejöttetek is ilyen alakú voltál.Próbálj meg ne szólni más nőkre,hogy hogyan néznek ki.

2013. okt. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Legyél magaddal kibékülve, megelégedve. Aztán ha ezek után sincs ő megelégedve veled, akkor lapát.


Sportolj, legyen hobbid, élvezd a mindennapokat.

2013. okt. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!