Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még esélyem 22 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem 22 évesen?

Figyelt kérdés
Annyira szeretnék már komoly párkapcsolatot! Még sosem volt fiúbarátom. Meg szeretném tudni, hogy milyen is lehet az. Mások is éreznek így vagy egyedül vagyok ezzel?

2013. nov. 10. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

van esélyed mert lány vagy.


ha fiú lennél, na akkor lenne gáz.

2013. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Van esélyed! De tenned is kell érte! :)
2013. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1.

Azért nem így van!Igaz talán 1 kicsit nehezebb fiúként.De én bebizonyítom,hogy fiúként is könnyű párt találni ilyen korban!

2013. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
attól, hogy manapság menő megdugatni magad az első négerrel, aki szembe jön, még nem jelenti azt, hogy összedől a világ, ha még nem volt komoly kapcsolatod 22 éves korodig.
2013. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is 22 vagyok,csak én srác és még nekem sem volt senkim.Mindenki meg szeretné érezni legalább,hogy milyen csak sajnos nem mindenkinek jut valamiért ez a dolog,érzés.
2013. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz. valószinuleg ha 22 eves korodig nem volt pasid nem vagy egy Pamela Anderson. biztos nem kellettel senkinek es ezutan se fogsz. orokke magányos leszel ;) peace ! :)
2013. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Ismerkedsz velem kérdező ? En Romániai vagyok.
2013. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne lenne? De ne "dolgozd fel" az elképzeléseidet olyan szintre, hogy az első fiú akivel összejössz majd családalapításban fog azonnal gondolkodni meg ilyenek.

Egyszerűen ha megismersz valakit aki szimpatikus és normálisnak tűnik legyél vele kedves, közeledj hozzá, a többi meg majd alakul.


#1 - Ó, már megint ez a szöveg... Tudod hogy te miért lehetsz esélytelen? Mert elege van mindenkinek a gyereksírásból amit minden ilyen kérdésnél előadsz...


27F

2013. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy nem vagyok Pamela Anderson! Nem is szeretnék rá hasonlítani. Megvagyok elégedve magammal, csak eddig nem talált meg a szerelem és enélkül nem fekszem le senkivel sem.
2013. nov. 10. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!