Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 évesen 30nak látszom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen 30nak látszom. Akkor jobban a saját korosztályomnál, vagy a kicsit idősebbeknél van esélyem? És ti hogy hívnátok-fiú vagy férfi?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek.
2013. febr. 26. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pedig 21 évesen körülbelül 15 évesnek nézek ki, rendszerint megkérdezik, hogy miért nem vagyok iskolában, ha napközben megjelenek valahol. Letegeznek az idősebb férfiak, holott nálam fiatalabbakat már nem, stb. Hozzászoktam, nem zavar. Ez ellen te sem tudsz tenni. Ha idősebbnek nézel ki fiú létedre, szerintem nem indulsz hátránnyal a kapcsolatok terén. Nem is értem igazán, hogy mi a kérdés.
2013. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy a 20on éveseknek ,vagy a 30 körülieknek jön be jobban,ha valaki így van,mint én.
2013. febr. 26. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és 19 ehelyett lazán 25nek saccolnak az sem jobb. Mindenki jó napottal meg csókolommal köszön (vendéglátásban dolgozom).
2013. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy a 20on éveseknek ,vagy a 30 körülieknek jön be jobban,ha valaki így van,mint én.


.... A felfogásoddal van a bibi. Nem az életkorod fog bejönni senkinek, ha úgy alakul.

2013. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én mondjuk nem vagyok ilyen jólnevelt...Simán 30as valakiket is tegezek ismeretlenül,ha nem valami igen komoly arca van.Tudod,a ne szórakozz velem arc...
2013. febr. 26. 13:24
 6/7 anonim válasza:
nem tudom én is 23 éves vagyok és pasi... izmos vagyok meg 90 kilós kb és sok lány azt gondolja már 30 éves vagyok amiért ekkora vagyok... pedig arcra még egy ráncom meg szarkám sincs, baba arcom van még is kinéznek az alakom miatt 30-nak, de én elfogadtam engem nem zavar, nem hajtok már a 15-18 év közötti lányokra van egy 20 éves barátnőm már 2 éve és nem érdekel ki mennyinek néz, így szeret amilyen vagyok :)
2013. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Butaság.


NEM attól függ, hogy hány évesnek nézel ki, hanem hogy miként viselkedsz.


Ha a korodnak megfelelően viselkedsz, akkor hiába nézel ki idősebbnek, csak ezért NEM fogod vonzani az idősebbeket.


S ennek megfelelően a fiatalabbakat sem riasztod el csak azzal, hogy idősebbnek tűnsz.


Annál a korosztálynál van nagyobb esélyed, amelyikhez közelebb állsz AGYILAG!

2013. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!