Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, nagyon magamalatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nagyon magamalatt vagyok?!

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom eltörölni az emlékeket, nagyon szeretem 1 és félévet jártunk, szakitott velem. Álandóan csak rá gondolok, és vele álmodok, alig eszem. Ha elmennék hozzá szó nélkül és ott várnám a kapu elött, hogy beszélhessek vele? :( :(

18/l



2013. nov. 10. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyere iszunk egy sört.Biliárdozunk közben beszélgetünk.
2013. nov. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Am meg ne menj el hozzá.Valakinek sírd ki magad és ne foglalkozz vele többet!
2013. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szedd össze magad kiskutya!
2013. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:((((
2013. nov. 10. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne menny el hozzá, és ne könyörögd vissza magad, ez a legrosszabb amit tehetsz. Velem is így volt :/ Ezzel nem sok mindent tudsz most kezdeni. Majd idő múlva halványulnak az érzelmek... Ha lehet ne legyél egyedül kösd le magad valamivel, hogy ne legyen időd ezen agyalni.
2013. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!