Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon magamalatt vagyok, mit...

Nagyon magamalatt vagyok, mit csináljak a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Anyáék elváltak,hugommal beköltöztünk városba egy panelbe. Van/volt egy német juhászkutyám,már a 3.helyről hívtak fel -akik vigyáztak volna rá- hogy nem vállalják,mert rögtön elszökik,meg van bolondulva,pedig iskolázott,értelmes kutya,soha nem volt vele gond. Most úgy néz ki,ma hozzák fel a panelba,de ha megtudja a tulaj v a szomszédok minket is kiraknak. Már az elaltatás is megfordult a fejemben,pedig imádjuk egymást a kutyámmal,de egyszerűen nem látok megoldást.Tudom ez sem az...Mit tegyek,nem tudtok olyat,ahol vigyáznak rá,örökbe nem akarom adni,de ha minden kötél szakad nyilván mint az elaltatás.
2011. jan. 18. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy elaltassátok!!!!!!!!!! Emiatt? Ne már!

Csak azt akarod, hogy vigyázzanak rá, vagy örökbe akarod adni?

Hirdesd meg az interneten!

2011. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha jól értem albérletben vagytok.

Próbálj beszélni a tulajjal, ha nem megy akkor keress kutyás albérletet.

Szegény kutyus össze van zavarodva nem érti, hogy miért nem szereted már, ha meg mégis akkor miért nem lehet Veled!

Ilyen helyzetben talán Te is szöknél...

2011. jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
leginkább,h vigyázzanak rá pár hónapot, de ha minden kötél szakad örökbe...csak ezzel úgy érzem cserben hagyom...az elaltatás hülyeség nem fogom,csak végső elkeseredésembe már...
2011. jan. 18. 13:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Merrefelé laksz? Én szívesen befogadnám ideiglenesen, ha fejér megyében laksz.
2011. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
albérletben vagyunk,meg is beszélném a tulajjal,de anyukánk most külföldön dolgozik,márc ban jön haza,és ki is tagadna ha meglátná a kutyát..és költözni sem akarna
2011. jan. 18. 13:08
 6/11 A kérdező kommentje:
borsodban
2011. jan. 18. 13:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy olyan messze laksz! Tényleg nincs senki ismerős vagy barát, aki segítene?
2011. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért utálja anyukád a kutyát annyira?

Ha kiskorú vagy akkor most ki vigyáz rátok?

Ha nagy korú vagy akkor miért nem állsz ki a kutyád mellett? (akár elköltözéssel együtt)

2011. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ööö nagykorú vagyok, sajnos egyetemre járok,amit amellett dolgozok,annyiból nem tudok elköltözni.../már mindenkit megkérdeztem,de senki..
2011. jan. 18. 13:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagykorú vagy, dolgozol is, én a helyedben megbeszélném a tulajjal és magamhoz venném a kutyát. Anyámmal meg lezongoráznám utólag. :) De ha más lehetőség nincs, akkor sajnos örökbe kell adni.
2011. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!