Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezhet olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet olyan hogy valaki 14 évesen megtalálja az élete szerelmét?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 21:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Én pl hallottam olyan love sztorit, hogy: Egy csoportba jártak bölcsibe és jóba lettek. majd oviba. Általánosba külön jártak. azt középsuliba összejöttek és boldogan élnek ha azóta meg nem haltak. Szóval igen lehetséges. De NAGYON kevés rá az esély. AZ gyakoribb, hogy két hónap múlva már aton töröd a fejed, hogy lehettél te ilyen h*lye, hogy azt hitted, hogy Ő Ő.
2013. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak mese habbal:) Vannak ismerőseim, akik 14 évesen találtak egymásra, és 44 évesen még mindig együtt vannak, de nem boldogak.Össze-vissza csalják egymást, már csak a gyerekek miatt vannak együtt:) De persze biztos vannak ellenpéldák is:)
2013. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Létezhet,csak aztán 30 évesen elválnak
2013. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

hát már több mint 2 hónapja vagyunk együtt...

olyan 7-8 hónapja...

2013. nov. 11. 20:08
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, egy volt kolléganőm is annyi volt. Már családjuk is van. Most 25 éves.
2016. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!