Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok melyik pasit választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok melyik pasit választanátok?

Figyelt kérdés

1. osztálytársam, aranyos, de alig beszélünk, viszont tudom hogy szerelmes belém. Nekem is bejön a srác.

2. egyetemen tanul, csak hétvégén látom, ő is szerelmes belém több mint egy éve, egyébként a legjobb barátom, vele tudok a legjobban dumálni és megosztani dolgokat. Ő is helyes, és vicces viszont mint pasi nem jön be annyira mint az első.


Ti kit választanátok? aki jobban bejön és minden nap láthatom, vagy aki jobban szeret, és csak hétvégente lehetünk együtt?



2013. nov. 12. 00:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hetente ha beszélünk, akkor is ő keres. osztályban meg semmi szinte. másikkal pedig minden nap kivétel nélkül (kivéve ha vita van). Mindkettőt szeretem :(
2013. nov. 12. 00:35
 12/17 anonim ***** válasza:
57%
egyiket se, keress egy harmadikat akivel ugyan úgy szeretitek egymást
2013. nov. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
áhh, válassz engem :D
2013. nov. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

sztem az 1.


nekem volt osztálytárs barátnőm

egyszerűen nem vettem tudomást arról hogy jártunk a szakítás után. nem kellett vele lennem és nem is voltam

2013. nov. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én mindenképp a másodikat választanám. Legjobb barát, tehát gondolom jól ismeritek egymást. Mindent meg tudtok beszelni. Elvileg van valmi olyan hogy osztálytárssal ne járj, mert ha szakítotok akkor mi van? Le fog nézni, megaláz. Viszont, ha a másik fiút, tehát a màsodikat, akkor vele nem lesz semmi, max nem találkoztok...

És szerintem sokkal izgalmasabb az, hogy nem látod, és majd' szétvet a boldogság amikor találkoztok!

És kit érdekel az, hogy nem olyan helyes, mint az első? :) 20 év múlva amúgy sem látszana...

Minden esetre sok sikert kívánok! Majd írj, hogy mi volt. :)

L

2013. nov. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

2.

azért választanám őt mert vele már nem egyszer beszéltem és jóban vagyunk :)

plusz ha az 1. választom és szakítunk utána rossz lesz suliba látni

2013. nov. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

én a kettes pasi voltam egyszer, annyiban, hogy jártunk is, nagyon be is jöttem a csajnak, csak távkapcs volt és még hétvége sem volt biztos. Az életkor kb ugyanez volt. Még mindig az egyessel van együtt így kb 7-8 év után is, nem tudom mennyire boldog, de szerintem picit rövid pórázon tartja, bár lehet csak velem kapcsolatban.

Szerintem jól döntött, bár sokszor álmodozok, hogy mi lett volna ha... (hiába vagyok én is kapcsolatban, az volt az első szerelem-szerelem)

2013. nov. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!