Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az gáz, ha barátom 4 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha barátom 4 hónap múlva sem rakja ki, hogy kapcsolatban van? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Igazából alapból nincs kint neki semmi még az sem, hogy egyedülálló-e de ez még is fura szerintem. Egyébként a családja és az összes haverja tudja, hogy én vagyok a barátnője, de akkor is idegesít, hogy a sok csaj akik likeolgatják a képét, lehet nem tudják, hogy van barátnője, mindig attól félek, hogy rányomulnak. Igazából nekem sincs kint semmi, de azért mert eddig hülyeségnek tartottam bármit is kirakni. De most már zavar. Szerintetek gáz, olyan mintha "titkolna"?

2013. nov. 13. 07:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%
Épeszű ember nem rakja ki a kapcsolatait sehova. Idegeneknek mi köze van hozzá?
2013. nov. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem...mi fél évig ismerősök sem voltunk...(iwiw)


Aztán jött fb..nagyon sokáig nem is regisztráltunk, amikor igen, akkor sem raktuk ki a kapcsolatot, pedig már együtt éltünk...

Aztán amikor igen, akkor is csak az ismerősök láthatták...

Semmi jelentősége...nem az a valő élet

2013. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Facebookról bezsél, ahol van egy olyan opció ahol kiválaszthatod a családi állapotod. Ez manapság nagyon menő a púderbőrösök között.....egyik hónapban ezzel vannak kapcsolatban, másikban amazzal....így megy ez.

nos, kedves kérdező, tedd ki te, hogy kapcsolatban vagytok és az nála is megjelenik, vagy kérdezd meg őt magát, ő tudja a választ, nem mi!

2013. nov. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Juj, Facebookgondok... nőj már fel, te lány.
2013. nov. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Én sem raktam ki, úgy gondolom senkinek semmi köze hozzá, aki meg ismer az úgy is tudja együtt vagyunk, vagy nem.
2013. nov. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
47%

Valóban jelentéktelen dolog ha átlogikázzuk, de tényleg bosszantó, az pedig egyenesen gáz ha erre pl rákérdezel.

Az is lehet hogy ő vár rád hogy kirakd, de én mondjuk azt tartom normálisan ha a fiú teszi meg ezt a lépést is.

Különben felnőtt házasságban élőknél is látom hogy használták ezt az opciót, és ha nekik nem lenne ott, az lenne a furcsa a rokonaiknak, barátaiknak, és én is azt gondolnám a párom szüleiről (rendszeresen facebookoznak) hogy szégyenlik egymást.

Úgy gondolom hogy 4 hónap után már nem fogja ez foglalkoztatni. Csináld meg te, majd kérdezd meg hogy nem e probléma hogy kiraktad :)

2013. nov. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Nekem amióta van fészbukom,azóta nincs kirakva a családi állapotom.Most így fél év után eszembe jutott,hogy lehet ki kellene rakni,hogy kapcsolatban.Aztán elfelejtettem akkor és azóta sincs kint :D


Szóval ez olyan jelentéktelen dolog,hogy nem érdemes ezen gondolkodni.Az ismerőseitek úgyis tudják,hogy együtt vagytok.Az meg,hogy lájkolták a képét lányok,miért gond?Tiédet nem szokták fiúk? Meg hagyjuk már ezt a facebook ismerkedést.

Én megbököm,ő lájkolja a képeim,aztán írok neki és 3 nappal később már kirakjuk,hogy kapcsolatban vagyunk...Értelmetlen hülyeség.

2013. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben az FB-t arra használnám, amire való :) Kapcsolat tartásra régi ismerősökkel. Többre igazából nem alkalmas, és ebből kiindulni minimum gáz :)
2013. nov. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
42%

Manapság 11 éves gyerekek is kirakják, hogy "kapcsolatban" :)

Ez komoly,az egyi ismerősöm fia tette ki...


Amúgy,lehet, hogy nála nincs ennek jelentősége.


De én úgy gondolom, büszke lennék arra,hogy van valakim, és azt akarnám, lássa mindenki...


Hogy őszinte legyek,engem is bántana.Kérdezd meg tőle, vagy tedd ki te, hogy kapcsolatban.

2013. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%
Úgy látom neked nem is a kapcsolatod fontos, hanem az, hogy más lássa, hogy van barátod.
2013. nov. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!