Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 évig voltunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fakocka01 kérdése:

2 évig voltunk együtt a barátnőmmel, és most szakított velem. Mit tegyek? Bővebben lent ->

Figyelt kérdés
A lány 17 én 20 éves vagyok. Arra hivatkozott hogy már nem érez irántam semmit. És hogy ő még fiatal és nem akar ilyen komoly kapcsolatot, viszont 2 évig közös céljaink voltak, szinte egyek voltunk már, nagyon sokat volt nálunk, kirándulások,stb... Azóta rám se írt és jól érzi magát nélkülem, én viszont majd meg szakadok..Most annak örül hogy bulizni járhat, én meg attól félek hogy a barátnője elrontja őt. Próbáltam neki elmagyarázni hogy mi a fontosabb az életben, de mint ha nem is ő lenne már, egyik napról a másikra teljesen megváltozott a véleménye és ehhez nagyon ragaszkodik. Mindent megadtam neki, szerettük egymást. Persze egy idő múlva elmúlt az a rózsaszín köd, és egy érettebb és mélyebb kapcsolattá alakult át, de ő ezt úgy fogta föl mint ha elhidegültünk volna egymástól. Hogy is van ez? Szerintetek később rá fog jönni hogy hülyeséget csinált? Van rá esély hogy újra együtt legyünk..valamikor?

2013. nov. 13. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Pénzes pasit akar magának, ennyi az egész.
2013. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ennyi idősen a nők még picik, nem megbízhatóak. ne reménykedj.
2013. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Basszus kérdező, ha szakított a csaj veled, akkor te már ne akarj a tanítómestere lenni! Döntött, fogadd el. Nem a te dolgod, hogy megmondd, miként kellene élnie, nem a te dolgod aggódni érte! Nem kér belőled. Te megélted valahogy ezt a kapcsolatot, ő pedig máshogy! Jobb lenne, ha végre magadra fordítanád az energiáidat!
2013. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

lehet, hogy fejben annyira fiatal, hogy neki csak a rózsaszín köd "felel meg"

szerintem hagynod kéne, akármennyire is szar :(

2013. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Girgoy ***** válasza:

Van más fiúja?


Mert előfordul, hogy valaki nem egy személybe, hanem a szerelem okozta hormontúltengésbe szerelmes. Ha elmúlik a hormontúltengés, keres egy új szerelmet. Ezekből lesznek sajnos az öregkorukra sem felnövő szívtipró szinglik, akik sosem tudják semmire azt mondani őszintén, hogy az az életük értelme, mivel sosem lépnek át a felszíni örömből a valódi boldogságba. :( Mondd meg neki, ha gondolod, én szóltam...

2013. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Girgoy ***** válasza:
De egyébként Téged, Fakocka, jobban sajnállak.
2013. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen ez a dolgok rendje. Nem te hibáztál. Első fázisban olyan 18 év körül jönnek rá hogy még élni akarnak, aztán jön majd a kapuzárási pánik 35 éves koruk körül. Aztán lehet bunkózni, de ez így van.
2013. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :)
2013. nov. 13. 14:10
 9/10 A.R. ***** válasza:

Uram atyám ezek a válaszok :D Botrány :D

Velem is nem rég szakított a barátnőm mondjuk ő 21 éves. Az indok: Már nem szeret úgy ahogyan régen és élni szeretne :D Szerinted ez mekkora hazugság? :D Van más palija ahogy az enyémnek is lett egyből :D

2013. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ugyan ezt mondta az én barátnőm is..bár ő tagadja hogy lenne valakije, de ilyen indokkal szakítani...nevetséges. még ha veszekedtünk volna, de semmi...
2013. nov. 14. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!